Мнение за алтернативното лечение на Анета Ганчева - Природа ЕООД

  • 34 845
  • 193
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 392
Искам да попитам някой ползвал ли е услугите на "Анета Ганчева - Природа ЕООД" и имал ли е резултат от прилаганото от нея алтернативно лечение. Тя твърди, че чрез ръцете си ефективно въздейства върху имунната система на пациента ?

# 1
  • Мнения: 872
И аз се интересувам. Ходихте ли при нея? За какво заболяване става въпрос? Има ли резултати ? Може да ми пишете и на лични съобщения.

# 2
Пълен мошеник. Изкарва пари на гърба на болни хора.

# 3
аз лично ходя при нея и честно казано за лекарите просто съм забравила , дъщеря ми от както се е родила не знае какво е това антибиотик

# 4
Ще може ли малко повече информация за това как може да се свържа с Анета Ганчева, Адрес, телефон или каквото и да било?

# 5
Тази жена излекува сина ми от много тежко заболяване и аз съм и много благодарна. Доста трудно се реших да подложа детето си на този нестандартен метод, но тъй като медицината вдигна ръце и не виждах друг шанс, просто рискувах. Не съжалявам ,че се доверих и успях да спася детето си от фаталния изход, който ни очакваше ако бях  продължила традиционото лечение. Днес вече 6 години по-късно се радвам на едно здраво 14-годишно момче.
Ако някой иска повече информация  може да ми пише на irena.apostolova@gmail.com

# 6
Здравейте, ако някой може да ми даде информация за Анета Ганчева - /адрес, поне град, телефон/ и нейното лечение, Моля ви пишете във форума или на E-mail: janeca@abv.bg, ще съм ви много благодарен.

# 7
  • Мнения: 28
 Не знам какви са мненията за Анета, но само ще кажа, че и аз тръгвам от другият месец при нея.
Моята етърва в началото на годината установи че има кисти на яйчниците и няма овулация, когато се стигна до цветната снимка спря да ходи по доктори и тръгна при ани от февруари месец, през април забременя, сега е  в 4 ти месец. Хормоните й се оправиха още първият месец.
Искам да кажа че аз отначало бях доста скептична, не че не вярвах, но сега съм по убедена от всякога че тази жена лекува.

# 8
  • Мнения: 2
Здравейте, някой може ли и на мен да ми даде адрес и телефон на Анета Ганчева?   Пишете ми на Email: dani_77bg@abv.bg или във форума. Благодаря ви предварително  Simple Smile

# 9
Посетете сайта на Анета Ганчева за повече информация:
http://www.aneta-gancheva.com

# 10
  • Мнения: 1 877
А какво лекува тази докторка? Искам да знам дали се занимава с хора с тумор на главата?

# 11
Здравейте, някой може ли и на мен да ми даде адрес и телефон на Анета Ганчева?   Пишете ми на Email: ksemerdjiev@abv.bg или във форума. Благодаря ви предварително!

# 12
Искам да помоля за съдействие: Моля Ви, да ми помогнете и да ми пратите адреса на г-жа Ганчева на е-mail:  krisi_2004@mail.bg
От прочетеното във форума останах с впечатлението, че повечето хора са ходили при нея И ЗА ТОВА СЕ ОБРЪЩАМ КЪМ ТЯХ С ЕДНА МОЛБА - МОЛЯ ВИ ПРАТЕТЕ МИ АДРЕСА Й НА е-maila който оставих. ПРЕДВАРИТЕЛНО ВИ БЛАГОДАРЯ

# 13
НЕЗНАМ ОТ 10 ДНИ ХОДИМ ПРИ АНИ НО РЕЗУЛТАТИ ОЩЕ НЯМА

# 14
НЕЗНАМ ОТ 10 ДНИ ХОДИМ ПРИ АНИ НО РЕЗУЛТАТИ ОЩЕ НЯМА
Дълго и продължително се ходи при нея, познавам жена, която ходи една година, резултат нямаше.
Познавам и жена, която ходи повече от 8 месеца, резултата не е много ясен.
Да пише някой, който е ходил и има конкретен резултат.

Общи условия

Активация на акаунт