Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 20 ноем. 2007, 19:40 ч.

Ciloxan

• 980
  • 2
  •   1
Отговори
Дъщеря ми е на един месец и още от родилният дом едното и оченце сълзи и събира секрет. Изписаха и Tobrex но не помогна. Сега и изписаха Ciloxan, но чета че не се препоръчва за деца под 1 годишна възраст??? Някой ползвал ли е тези капки при по малко дете? Личната и лекърка реши да ме плаши че имало вероятност за запушен слъзичен канал. Добре де ако е запушен нали няма да и тръгват никакви сълзички...а тя си плаче с доста сълзи. Вече се чудя какво да правя и съм страшно притеснена.

# 1
  • Sofia
Поискай направление за очен лекар. Миналата седмица (мисля, ама не помня кой ден) един такъв говореше в Часът на мама точно за такива проблеми - и изрично каза да не се правят свободни съчинения, а да се потърси мнение на специалист. Те са за това. И затова са учили толкова години, за да знаят повече от нас тук...

# 2
  • Там където се установих...при реката
Моя беше със стафилококова инфекция и резистентност към всичко,освен ципрофлоксацин.Та цилоксана съдържа ципрофлоксацин и го слагах до преди няколко седмици.Има и някакви съмнения за стеснени слъзни канали и очната искаше да ни праща,за да сондират каналчетата.Та тобрекси,мобрекси...нищо друго не помогна.За сега,стискам палци, всичко се успокои. Щом са го изписали,не се шашкай! Hug Peace

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт