ЛЛЛ среща, Пловдив, 24 ноември, събота

  • 1 533
  • 38
  •   1
Отговори
  • Пловдив
  • Мнения: 23 628
Мисля, че е последната събота от месеца. Simple Smile Да се уговорим от колко часа и къде ще бъде, в ДКЦ 1 или?


Темата ще е : Нощни грижи за бебето



Ла Лече Лига е за вас, ако:
•   Очаквате бебе и искате да знаете повече за това, как да кърмите
•   Вече кърмите и искате помощ за някои особени предизвикателства
•   Имате нужда от информация за въвеждане на твърдите храни или отбиване
•   Искате да срещнете други кърмещи майки и да споделите опит
•   Се интересувате да прочетете повече за кърменето, раждането и родителството

История и цел на ЛЛЛ:
Ла Лече Лига (La Leche League) е международна организация с клонове по цял свят, основана преди 50 години, за да дава информация и подкрепа, най-вече чрез лична помощ, на всички майки, които искат да кърмят бебетата си.
Мисията на Ла Лече Лига е да помага на майки по целия свят да кърмят, чрез подкрепа от майки за майки, насърчаване, информация и обучение и да подпомогне по-доброто разбиране на кърменето като важен елемент от здравословното развитие на бебето и майката.

Ла Лече Лига Лидери

Ла Лече Лига Лидерите са майки, които са кърмили собствените си бебета и са акредитирани от Ла Лече Лига Интернешънъл. Те осигуряват информация и подкрепа по електронна поща или телефона, и водят местните срещи за дискусии за майки.

Ла Лече Лига осигурява:

•   Помощ по телефона
•   Ежемесечни неформални дискусионни срещи
•   Възможност да споделите опит с други кърмещи майки
•   Библиотека с книги и брошури за кърмене и родителство

Ла Лече Лига е заинтересована в подкрепата и насърчаването ви в опита ви в кърменето и майчинството. Някои от идеите може да са нови за вас. Чувствайте се свободни да подберете това, което ви изглежда правилно за вас, и оставете останалото.

ЛЛЛ вярва, че майките познават бебетата си най-добре. Ние предлагаме идеи от нашия опит и този на много други майки. Ако има нещо, с което не сте съгласни, моля пак елате и продължете да участвате. Ние всички имаме различни идеи и мнения, и вашите са добре дошли на тези срещи.


Бу трябва да ми отправи публично потупване по рамото, че винаги пускам тема Simple Smile

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 11:43 от Бу

# 1
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 800
С малка редакция в темата само Simple Smile Че нали така поискаха повечето майки - нощни грижи, а не работа и кърмене.

В ДКЦ-1 или Духи-пухи пак ще ни приюти?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 23 628
Аз идвам. Където и да е Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 4 131
Стига да оздравее кърмачето, ще дойдем  Peace
И без това имам да нося багаж на Янтра  Mr. Green

# 4
  • Мнения: 8 242
В ДКЦ-1 или Духи-пухи пак ще ни приюти?

Welcome сте бе  Hug Кво да ви прави човек  Laughing И мъж ми даде зелена светлина  Sunglasses

Към 11 е ОК Simple Smile Ако спим още, ще ви посрещаме по пижами  Joy

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 122
Здравейте дами,

Дали ще мога да се присъединя и аз? Имам две деца - батко на 8 години и дъщеричка почти на месец и половина. Засега я кърмя горе-долу успешно, но ме спохождат много страхове и тревоги.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 4 131
Здравейте дами,

Дали ще мога да се присъединя и аз? Имам две деца - батко на 8 години и дъщеричка почти на месец и половина. Засега я кърмя горе-долу успешно, но ме спохождат много страхове и тревоги.

Разбира се, добре си дошла  Hug
Ще помагаме с каквото можем   bouquet
Духи, дай пак координатите ви, щото не всички ги знаят  Mr. Green

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Този път за жалост без мен. В неделя на 25-ти остарявам с 1 година и съботата ще я посветя на приготовления за празнуването  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 8 242
Ул. Порто Лагос 4, ет.1, ап.1 - Малчеви

Ето и примерен маршрут  Wink

# 9
  • Мнения: 105
Повече ми харесваше "работа и кърмене" ....... И това става! Дано този път успеем да дойдем!

# 10
  • Мнения: 239
Момичета, може ли и аз да се присъединя към срещата в събота?

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 23 628
Момичета, може ли и аз да се присъединя към срещата в събота?
Общо взето всички, които подкрепят кърменето са добре дошли Simple Smile


Аз няма да обещавам да готвя нищо, ще взема нещо от магазина. И те трябва да печелят.
Сладкиша от круши беше страшен, това е намек Simple Smile

# 12
  • Мнения: 8 242
Сладкиша от круши беше страшен, това е намек Simple Smile

Изядохме крушите  Mr. Green Ама има ябълки  Flutter

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 23 628
Добре, ти сготви, а аз ще ти донеса един сак домашни .... не знам какви плодове са останали. Домашни каквото има.

# 14
  • Мнения: 1 691
Страх ме е да се запиша, защото какъвто съм карък, пак нещо ще ми попречи Sad

Общи условия

Активация на акаунт