тризнаци

  • 1 131
  • 4
  •   1
Отговори
имам тризнаци на 6 месеца след изтичане на 9 месеца какво майчинство ще получавам

# 1
  • Мнения: 3 336
Още не се знае, изчакай още 2-3 седмици да се гласува бюджета и ще можем да ти кажем нещо със сигурност. Сега всичко е догадки, въпроса е депутатите какво ще се споразумеят, ние сме разработили законопроект за близнаците, който е внесен вече, но предстои да се обсъжда и гласува.

Идеята е първите 9 месеца майчинството за близнаци вече да е каквото за другите плюс по една МРЗ за всяко от децата и после, когато се получава остатъка от майчинството, който сега е 180 лв, да се получава една и съща сума за всяко от децата. Надяваме се, че ще успеем да извоюваме майчинството да стане равно на МРЗ и да се обвърже с МРЗ - минималната работна заплата, за в бъдеще, а не както предлагат да е 190 за догодина.

И аз съм с близнаци и чакам с нетърпение развитието на нещата Wink

# 2
  • Мнения: 14
здравеите отново!
много се радвам на мами с две и пове4е беб4ета!и аз имам близнаци...и в този дух...какво става с бюджета?приеха ли го?ще имаме ли двоино маи4инство?

# 3
  • Мнения: 14
И аз съм майка на две красиви момиченца ,чакам с нетърпение приемането на бюджета, макар да съм настроена песимистично.Поздравявам всички майки на близнаци защото макар и да ни е трудно , нашето щастие е двойно.

# 4
  • Мнения: 2 388
момичета, за съжаление в бюджет 2008 законодателите на предвидиха повече пари за майките на близнаци. Но ви уверявам, че няма да оставим нещата така. До година ще продължим борбата. Съжалявам за лошата новина

Общи условия

Активация на акаунт