Ходили ли сте в хотел Априлци ?

  • 2 109
  • 15
  •   1
Отговори
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Някой ходил ли е там, как е обстановката да сподели?

# 1
  • Мнения: 919
Да при това много скоро. От вън изглежда мнооого добре, фоайето също и ресторанта също. Стаите се водят реновирани (тъй като това е стар хотел), но са доста мизврни. Помолих за хубава стая с гледка, дадоха ми, но на последния етаж, където отопление НЯМАШЕ. За първи път в живота си си помислих, че ще умра от студ. Не се шегувам. Беше зверски студ (говоря за преди няколко седмици). Закуската беше ужасна, обслужването горе долу, имаше някаква драма с носенето на храната - идваше мноооого бавно. Бяхме голяма компания, много поръчки и една от поръчките  (каварма) дойде с 2 часа закъснение. Естествено стана скандал. А на сутринта аз направих наистина сериозен скандал, защото не отиваше на такъв ужким лъскав хотел да е толкова студен.
Не бих го препоръчала, нито бих повторила. Особено през зимата.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 671
Бяхме на форумска среща лятото - мизерно обзаведено, мръсно, нямаше топла вода и отношението към групата от 20 семейства с бебета, беше - хм, меко казано пренебрежително... Не го препоръчвам  Naughty

# 3
  • Мнения: 4 202
Мизерно е в неремонтираните стаи, в реновираната част е хубаво.
Не ми е било студено, защото бяхме лятото.
На мен ми харесва.

# 4
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
 Бяхме там в края на август-септември.Не останах доволна.Стаите са едни такива теснички,от соц времената,а сега уж реновирани. В хотела въобще не е за деца-нямаше дори грам люлка или пързалка ,а да не говорим за трудния достъп с количка.Ресторанта  лятото е точно пред стаите и музиката е силна до 2 часа.. Въобще е за друг контингент,а не за семейства с деца .Единственно ми остана спомена за прекрасната панорама ,но друг път не бих рискувала там Naughty Вече знам къде в Априлци е подходящо за моето семейство,за да не е като реклама,ако искаш ще ти споделя на лични Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 9 110
Сори, че подновявам темата, но мислим да направим резервация за доста семейства с бебета (малки дечица), а четейки отзивите, не оставам очарована.
Може ли да помоля за коментари от хора с директни впечатления  Praynig Може и на лични.

# 6
  • Мнения: 4 202
Сори, че подновявам темата, но мислим да направим резервация за доста семейства с бебета (малки дечица), а четейки отзивите, не оставам очарована.
Може ли да помоля за коментари от хора с директни впечатления  Praynig Може и на лични.

Както съм писала и по-горе, на мен ми хареса, но ние бяхме лятото, басейна работеше, закуската, която беше включена в цената беше превъзходна, много по-лоши отзиви съм чувала за хотел Марагидик.
Но ние сме без деца, та не знам как е ако е с дете.
Не знам сега дали изцяло е реновиран хотела, но когато ходихме ние имаше и не ремонтирани стаи, бяха малко по-евтини, но не ти ги препоръчвам  Naughty

# 7
  • Varna
  • Мнения: 288
В хотел Априлци не съм ходила.Миналия август бяхме в Марагидик,в семейните къщички.Останахме много доволни.Има много хубава полянка с люлки за децата.Храната в ресторанта,също много ни хареса.Има и детски басейн,но водата беше много студена,въпреки,че уцелихме много топло време.На мен лично там много ми хареса и определено ще повторим.Бяхме и в хотел Панорама.Не ми хареса!Малки и лошо миришещи стаички,нелюбезен персонал.Единственото хубаво нещо там според мен е панорамата,но хубава гледка има и от Марагидик. Peace

# 8
  • Мнения: X
Не знам как на някой може да са му лоши отзивите от Марагидик,ние сме ходили там три пъти,вторият път бяхме голяма компания,които бяха решили първоначално да почиват в х-л Априлци,но ние ги убедихме,че там не си заслужава в сравнение с Марагидик и в последствие се убедиха,че сме прави.Единствената ми забележка към Марагидик е за кухнята в ресторанта,има върху какво да се поработи,а това,че водата в басейна е студена дори и през топлите дни е така,защото там вечер  става доста студено дори и през лятото,нормално е басейна да изстива до другия ден.Макар че става за къпане,когато напече здраво.Този проблем например в къща Джамбазки беше решен със слънчеви колектори,а и вечер го покриваха басейна със спец.покривало.Хубавото на Марагидик е,че ако сте семейства с малки деца,няма да имате грижа да търчите подире им и да се притеснявате от движение на коли и т.н.,парка е голям,басейна е далеч от хот. част,така че спокойно можеш да си почиваш през деня.

# 9
  • Мнения: 4 965
Къщичките на Марагидик са невероятни.
Хотел Априлци беше добър преди доста години - сега се надявам да го реновират - съгласна съм с това мнение:
Бяхме там в края на август-септември.Не останах доволна.Стаите са едни такива теснички,от соц времената,а сега уж реновирани. В хотела въобще не е за деца-нямаше дори грам люлка или пързалка ,а да не говорим за трудния достъп с количка.Ресторанта  лятото е точно пред стаите и музиката е силна до 2 часа.. Въобще е за друг контингент,а не за семейства с деца .Единственно ми остана спомена за прекрасната панорама ,но друг път не бих рискувала там Naughty ...

 Peace

# 10
  • Мнения: 4 202
Не знам как на някой може да са му лоши отзивите от Марагидик...

Ами ето как:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=124102.0

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=211157.0

# 11
  • Мнения: X
Вече казах по-горе,че кухнята търпи забележки и то сериозни,но иначе четейки изписаното по темите в тези линкове ,няма как да се съглася,защото ние не сме имали никакви сериозни оплаквания,като изключим бавното обслужване и не до там вкусните ястия.Но в края на краищата доста по-бавно са ме обслужвали в сладкарницата на Гранд хотел Варна,а той все пак е 5 звезди,нали?Ние ходехме в различни ресторанти всяка вечер по другите хотели,така че който търси решение-намира.Собствениците са изключително мили и дружелюбни,получихме даже картичка от хотела за Нова година,рецепционистките също бяха много любезни.
Моето заключение е-който плаща 50 лв. за нощувка за двойна стая айде да не се изживява каточели е броил за това 150 лв. и да очаква да му се въртят на пета едва ли не,нали??!!!

Последна редакция: вт, 25 мар 2008, 11:25 от Анонимен

# 12
  • Мнения: 4 202
Моето заключение е-който плаща 50 лв. за нощувка за двойна стая айде да не се изживява каточели е броил за това 150 лв.,нали??!!!


Ааааа сега разбрах, значи отношението и обслужването зависи от това колко си платил за стаята, независимо, че става дума за един и същ хотел  hahaha

# 13
  • Мнения: X
Моето заключение е-който плаща 50 лв. за нощувка за двойна стая айде да не се изживява каточели е броил за това 150 лв.,нали??!!!


Ааааа сега разбрах, значи отношението и обслужването зависи от това колко си платил за стаята, независимо, че става дума за един и същ хотел  hahaha
Естествено,че в един и същ хотел всеки е платил една и съща цена,друг е въпроса защо някои не са обслужени според високите им изисквания,а други като нас са били винаги топло посрещнати,собствениците винаги са намирали време да ни обърнат внимание,да разменят мили думи с нас,просто има хора,които където и да отидат все ще намерят някакъв непреодолим кусур hahaha

# 14
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 326
Аз съм била много пъти в хотел Априлци и винаги много ми е харесвало. Били сме и с бебета даже, не  е имало проблеми. Май месец ще ходим там на форумска среща, надявам се да останат доволни всички от компанията. Ще сме с много бебета. Не знам как е зимата, но лятото е много хубаво.

Общи условия

Активация на акаунт