Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора

Здравейте!Предстои ми раждане на 27.11.2007г.и това е и моята рожденна дата.Какво мислите за раждането на вашият рожден ден.Някои поІвъзрастни хора не го одобряват.Казват,че не било хубаво но не казават защо?Бих искала да разбера вашето мнение!Благодаря!
Цитирай

Велико Търново

Преди време имаше същата тема!Ако,бебето се ражда нормално и е на датата на майката,според възрастните хора тя какво трябва да направи?
Желая ти прекрасно раждане със здраво и хубаво бебе!
Цитирай

София

Ами кажи на бебето да изчака малко.. Laughing Не вярвай на глупости,а се радвай,казвай си,че е за добро.Мисли позитивно,леко раждане Hug
Цитирай

Поредното глупаво суеверие! ooooh!
Не мисли за глупости, а хубавото, което те очаква! Какъв по-хубав подарък ще имаш от това да празнувате с детенцето ти оттук нататък цял живот!
Леко раждане и късмет! Peace
Цитирай

София

Страхотно! Това е най-хубавото нещо, което може да ти се случи. Най-хубавият подарък за рожденият ти ден. Другото са глупости и суеверия.
Цитирай

в Надежда-та

Двоен празник newsm44
Цитирай

Това е двоен празник и двойна радост. Hug
Тези възрастни хора, които не го одобряват, да си гледат работата.  Crossing Arms
Леко и безпроблемно раждане!
Цитирай

София, център

Ами ще си направиш най-хубавия подарък за рождения ден, нищо друго!
Цитирай

София

Боже,няма по-хубаво от това!И майка ми все ми дрьнка разни глупости,ма кой ли я слуша!Успех!
Цитирай

София

Страхотно! Това е най-хубавото нещо, което може да ти се случи. Най-хубавият подарък за рожденият ти ден. Другото са глупости и суеверия.
Това е и моето мнение Peace
Цитирай

Плевен

Дори и не бях чувала за тази глупост, че не било хубаво детето да се роди на рождения ден на майката. Аз съм родена на 17.05 а термина ми е на 23.05 и от сега си мечтая бебчо да изпревари малко, че да се роди точно на рождения ми ден. Какво по хубаво от това Praynig
Цитирай

София

Има нещо като сеуверие, но...все пак няма по-прекрасен подарък от това Smile Smile Smile
Цитирай

суеверие    Peace  желая ти най добрия подарък за рожденния ти ден
Цитирай

Варна

Не съм чувала за такова нещо. Ако бебето тръгне да се ражда, какво, да го върнеш ли?! Я не си пълни главата с глупави суеверия! Това ще е най-незабравимия ти рожден ден и не позволявай никой и нищо да го помрачи!
Леко раждане ти желая и най-слънчевото бебе Hug
Цитирай

Нищо лошо няма в това Very Happy
И за нашият син ми предлагаха да родя на рожденният ми ден, но отказах защото имах годишнина Flutter, та следващата предложена дата от доки беше 8 дкември, но и нея отхвърлих-че не знам колко щяха да са почерпени Mr. Green, и родих на 13 декември baby_neutral
Леко раждане и здраво и усмихнато бебче! Hug
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 56 отговора