Раждане на рождения ден на майката

  • 4 192
  • 56
  •   1
Отговори
# 15
Е, какво по-хубаво от това в деня в който си роден да дариш живот!!!!!  bouquet newsm44

# 16
  • Мнения: 1 367
Не се трови излишно с глупости.Ако трябваше да вярваме на всички суеверия,досега да сме откачили,нали?Какъв по-прекрасен подарък за рождения ти ден от дълго чаканата рожба?Когато и да се роди,дано е живо и здраво!Успех!

# 17
  • Мнения: 728
Страхотно! Това е най-хубавото нещо, което може да ти се случи. Най-хубавият подарък за рожденият ти ден. Другото са глупости и суеверия.
newsm10

# 18
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Както са казали и по- горе- какъв по- хубав подарък за рд  Hug Аз пък направх такъв подарък на мъжО за рд  Heart Eyes

# 19
  • Мнения: 250
Аз съм родена на 24.03,а синът ми се роди на 23.03.Нямаше да имам нищо против ако се беше родил на моя рожден ден.Имах най-страхотния подарък за РД.В интерес на истината дори не се сетих че съм рожденничка преди да ми честитят.Но най важното е бебчо да е жив и здрав.
Леко раждане и много хубави мигове.  bouquet

# 20
  • Мнения: 8 999
Хайде пак със суеверията! Какво толкова може да стане, освен да отгърмявате два празника с една почерпка. Лошо няма. Е, разбира се за 10тина, че и повече години, твоят празник малко ще се притъпи в еуфорията на празника на детето ти. Но нали това се очаква от майките, да жертват много неща в името на детето си. За мен това е едно чудесно съвпадение.

# 21
  • Мнения: 1 197
аз пък ще раждам на рождения ден на таткото 24.11 и не се претеснявам,даже таино се надявах да  му направим този подарък , макар че има хора дето казват че не вило хубаво така

# 22
  • Sofia
  • Мнения: 4 698
На мен пък много ми допада.
Тъй като при мен това няма как да се получи ми се иска поне датата да съвпадне с моята или с тази на таткото ( той е на 23 , а аз на 26 , така че има доста голяма вероятност  Simple Smile
А вътрешното ми чувство от едно известно време ми подсказва, че ще се родим на Коледа (рождения ден на дядооо)
Живи и здрави само, пък когато - тогава

# 23
  • Мнения: 472
Аз съм родена на рожденият ден на майка ми. Единственото неудобство е общото празнуване на рожденните дни. Спомням си, че правихме някакво разделяне, за да нямам нейната съдба и други бабини деветини с двойна слива. Застанахме на прага на външната врата врата, разделихме едновременно сливата и двете тръгнахме в различни посоки, аз навън, тя навътре. А иначе какъв по-хубав подарък за рожден ден, а и бебчо ще се появи точно когато му е писано. Успех и не му мисли много.

# 24
  • Мнения: 9 902
най-добрата ми приятелка има термин на рождения си ден. Почвам да се замислям, че има някаква подсъзнателна връзка. Моят термин пък беше два дни преди рождения ден на мъжа ми - ако не беше секцио, можеше и да съвпаднат.

# 25
  • Мнения: 4 371
А какво е суеверието?

# 26
  • Мнения: 472
Не съм сигурна, но казват, че ако при майката има някаква лоша орис или болести се обвързват със съдбата на детето и затова се правели ритуали по разделянето им. Аз много много не вярвам на такива неща, ама майка ми на дърти години ме помоли да направим такъв ритуал и нямаше как да и откажа.

# 27
  • Мнения: 4 371
Ясно. Благодаря ти.

# 28
  • Мнения: 398
 Родих сина си един ден преди рождения ми ден и си направих най-страхотният подарък.А в същото време сина ми е роден точно на 29.06 -Петровден - на моя имен ден и сега е много готино с три празника в два дни.
 Е честно не исках да е на моя рожден ден , та след време и аз да си имам ден  Joy Joy Joy., затова все пак направих компромис и си предоставих именния ден Joy Joy

# 29
  • Мнения: 572
Какво ли не бих дала да родя на рождения ден на мен или някой от семейството ми!
НЯМА НОЩО ПО ХУБАВО ОТ ТОВА
Първото  ми дете беше с термин на рождения ден на свекър ми а се роди на рождения ден на майка ми!
Сега за второто е с термин на баба ми и дядо ми!
Да са ни здрави и да ни радват, пък когато ще да е!

Общи условия

Активация на акаунт