разходка

  • 1 076
  • 17
  •   1
Отговори
Кога да излезем на първа разходка, днешните температури подходящи ли са за едномесе4но бебе?

# 1
  • Мнения: 1 155
Да, стига да не вали, да не духа и да няма мъгла. Peace

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Тук в Търново -Да!Не духа,не вали,няма мъгла Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 522
Както са ти писали стига да не духа, да не вали, да няма мъгла и температурата на въздуха да не е по-ниска от 5 градуса спокойно можете да се разхождате.

# 4
  • Мнения: 1 931
Сина ми е зимно бебе и не сме спирали и за ден след като направи 20 дни. С дъждобрана отгоре може.

# 5
  • Мнения: 1 666
Само ще добавя - под 5 градуса да е, пак може! Все пак малките бебета в количките са достатъчно опаковани - шапки, космонавти, одеала, зимни покривала, ако те притеснява времето дори дъждобран и сте готови.
И не забравяй кремчето за студено време на бузките!

# 6
  • Мнения: 161
Подходящи са,стига да няма силен вятър и да не вали.

# 7
  • Мнения: 24 467
Преценката е много субективно нещо. Голямото добиче се роди през януари- върл студ беше, не го изведох до края на месеца май, но през февруари беше всеки ден навън, тъй като ми се стори вече по- добре. Ако е ден, като днешния /21.11/- слънчево, без вятър, аз бих изкарала човека.
Също така си е и до дете. Има огромни разлики. Гледам в къщи- братчета са, но големият се къпе със студена вода и обича да се рови в снега, ходи по чорапи под панталона и му е добре, ръцете и краката му са топли, бузите- червени. Малкият само като пипна снега тази година и се разплака, непрекъснато са му студени крайниците и трепери /вече е на година и половина, не е новородено/.
Хубаво, изведи го, но си го следи как ще му се отрази разходката на него- самото.

# 8
  • Мнения: 636
Цитат
Да, стига да не вали, да не духа и да няма мъгла.

 Peace

Облечи си добре бебчето и приятна разходка Hug

# 9
  • Мнения: 620
Само ще добавя - под 5 градуса да е, пак може! Все пак малките бебета в количките са достатъчно опаковани - шапки, космонавти, одеала, зимни покривала, ако те притеснява времето дори дъждобран и сте готови.
И не забравяй кремчето за студено време на бузките!
Абсолютно съм съгласна. Да не мислите , че в Русия децата ги държат вкъщи по 4-5 месеца в годината, как ли пък не Simple Smile

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Имаше една тема за времето и излизането на скоро и се оказа, че трябва авторката да уточни къде се намира. При едни има слънце, при други вятър, дъжд, сняг Laughing
При нас на е подходящо за разходка Peace

# 11
  • Мнения: 11 003
При нас времето беше подходящо - слънчево, ясно, без вятър и мъгла.

# 12
  • София
  • Мнения: 1 833
Ние с нашето момче излязохме вчера за пръв път( на 17 дни), днес също си направихме една чудесна разходка и много добре му се отразява.

# 13
  • София
  • Мнения: 2 967
Да, стига да не вали, да не духа и да няма мъгла. Peace


Да, това са критериите Simple Smile

# 14
Благодаря на вси4ки мами за саветите, днесния ден го испуснахме, но утре ще си напражим разходка.

Общи условия

Активация на акаунт