Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Диети и отслабване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора

Pomorie

Цитат
Zdraweite, momi4eta!Iskam da wi popitam edin malko stranen wupros!Predi nqkolko dena si slojih spirala(MIRENA) i sega se terzaq dali towa shte se otrazi  na kilogramite mi!Ginekologa mi kaza, 4e ne se pulnee ot neq, no az wse pak da wi pitam - imate li nabludeniq kak se otrazqwa spiralata na kilogramite?

Здравеите, моми4ета!Искам да ви попитам един малко странен въпрос!Преди няколко дена си сложих спирала(МИРЕНА) и сега се терзая дали това ще се отрази  на килограмите ми!Гинеколога ми каза, 4е не се пълнее от нея, но аз все пак да ви питам - имате ли наблюдения как се отразява спиралата на килограмите?
« Последна редакция: пт, 16 май 2014, 01:13 от Адри́ »
Цитирай

Няма логика да е така. Но направо ме стресна  smile3511, и аз съм със спирала вече доста години - 14 май станаха /естествено, сменяна е вече 3 пъти/. Дали пък заради това все не мога да отслабна достатъчно?  newsm12
Цитирай

Pomorie

ako si ka4ila kilogrami sled kato sa ti q postawili, moje.... Crazy
Цитирай

Ами не мога да кажа, че веднага съм качила, но с течение на годините ... Преди да родя (преди 14г.) бях 57-58кг, като родих останах 70, с помощта на разделното хранене ги намалих на 60-62 и оттогава до сега съм качила около 5-6кг. Преди 4-5 г. бях станала пак 69, оттогава насам много стриктно следя какво ям (е, с изключения, разбира се), непрекъснато пия някакви чайове, изпробвам разни диети, но за кратко, не съм постоянна и резултатът е 65-66кг. Повече като че ли не мога да сваля, каквото и да правя.
Цитирай

Pomorie

ne mi se wqrwa da e ot spiralata...a hormonalna li e?moqta e hormonalna i pishe, 4e 2% ot jenite, koito q polzwat napulnqwat, nadqwam se da ne se polu4i s men taka, ako li ne shte q maham, Crying or Very sad
Цитирай

Пловдив

със сигурност не се напълнява от спиралата Naughty
аз си сложих след като родих дъщеря си ,сега след второто отново съм със спирала и мога смело да твърдя че не се качват кг  bouquet
Цитирай

Pomorie

tedi, mnogo ti balgodarq za uspokoenieto, mnogo se terzaeh za tazi spirala......celuwki Hug
Цитирай
Спирала ,,Мирена" не е обикновена спирала. При нея има и отделяне на хормони, естествено много ниско дозирани. Така че може и да има ефект на противозачатъчни. Но не се настройвай че може да напълнееш от това.
Цитирай

Pomorie

moq dok. kaza, 4e nqma obshto s protiwoza4atu4nite, zashtoto az mu kazah, 4e ot tqh mnogo woda zaydrjah i napulnqh....zatowa mi preporu4a mirena
Цитирай

София

Само едно не мога да разбера - как мамка му, решиха да я кръстят тая спирала на мен ???  #Cussing out Една приятелка само ме бъзика.  Crazy : Дано поне верно да е хубава, тъй де... Flutter
Цитирай

Pomorie

35
Цитирай

София

Познавам жени с Мирена и определено не са напълняли, а я носят от години! Споко Peace
Цитирай

Pomorie

mnogo wi blagodarq za otgoworite. Hug
Цитирай

Познавам жени с Мирена и определено не са напълняли, а я носят от години! Споко Peace
Хмммм, на мен обаче ми влезе тази муха в главата и сега само за това си мисля  newsm78
Цитирай

Знаете ли на какъв принцип действат спиралите? Crossing Arms Не може да се напълнее от спирала. Все едно да напълнееш от златните си обеци. Naughty
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 21 отговора