дезинфектант на Chico ??

  • 1 932
  • 6
  •   1
Отговори
  • някъде там
  • Мнения: 1 698
мами купих си дезинфектант но нещо не ми е ясно как се разражда и колко време може да се ползва, помагайте моля Simple Smile

# 1
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 311
Течността ли си взела. На гърба на шишето няма ли упътване на БГ. Нещо имам спомен, че на 1л слагах 1/2 капачка и имаше действие за 24ч. Необходимо е 1/2ч да стоят нещата в разтвора, за да се стерилизират.

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 1 787
И аз използвах течният стерилизатор на Чико(кико).Точно така беше,1/2 капачка от течността в 1 л. вода,но ако имаш пластмасова купа или кутия с капак можеш да сменяш през ден.Аз след като измиех шишета,биби,залагалки и гризалки  ги държах в разтвора до като ми потрябват и ги изплаквах с преварена вода от разтвора преди повторното им използване.

# 3
  • Мнения: 4 496
Ако става въпрос за студения разтвор, капачката би трябвало да е разграфена за 1 л и 2,5 л вода. Rolling Eyes
Нещата трябва да стоят половин час, след което се изплакват с гореща вода. Готовият разтвор може да се ползва през следващите 24 часа.

# 4
  • Мнения: 1 251
мами купих си дезинфектант но нещо не ми е ясно как се разражда и колко време може да се ползва, помагайте моля Simple Smile

Май  за прането си е взела дезинфектант на  Чико авторката? newsm78

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 1 787

Май  за прането си е взела дезинфектант на  Чико авторката? newsm78

има ли такъв? newsm78

# 6
  • Мнения: 1 251

Май  за прането си е взела дезинфектант на  Чико авторката? newsm78

има ли такъв? newsm78

Мда, ето го: http://shop.danet.bg/product_info.php?cPath=35_212&products_id=3821

Общи условия

Активация на акаунт