само zа новаци

  • 1 360
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 747
тема за новаци вече имаше, пусна я Шанел...тука какво ще се пише?

# 16
  • Мнения: 431
Здравей,и аz съм нова и си нямам zвеzдички и много ме драzни това деление на нови и стари.......... не го приемам Naughty много се подтискам. Cry   Hug

# 17
  • Мнения: 15 538
ZDRAVEITE I OT MEN.I AZ SUM NOVA I 6TE SE RADVAM DA SE ZAPI6A V TAZI TEMA.

# 18
  • Мнения: 1 111
 По-добре си смени заглавието на "Хайде да си дадем кураж!За тези, които са нови".Щото не виждам друга цел на темата.

# 19
  • Мнения: 2 196
 Joy
А какви новаци бяхме ние,ех... Blush

# 20
  • Мнения: 11 747
vembi, ти вече не си нова...

# 21
  • Мнения: 15 538
I AZ SUM SE PROBVALA DA PI6A V 1-2 GRUPOVI TEMI I ME OTBRAZDIHA.AMA AZ SUM INAT I SI NAMERIH TEMA

# 22
  • Мнения: 804
Оооо, я не си го слагай толкова на сърце! Simple Smile Какво значи да те приемат?! В някакво тайно общество ли, що ли? Пиши където ти се пише, заяждай се когато не ти е кеф и да не ти пука! Simple Smile
Много ми е смешно, като се взима прекалено на сероизно присъствието и впечатлението, което се прави във форума! Несериозно е някак! Simple Smile


  bouquet

По-добре си смени заглавието на "Хайде да си дадем кураж!За тези, които са нови".Щото не виждам друга цел на темата.
А кураж за какво точно е нужен?

# 23
  • Sofia
  • Мнения: 3 028
Новак е състояние на "звездичките", не да потребителя.
Допускането, че една подобна тема ще продължи съществуването си тук, показва правилното наименование на категорията.
Оприличаването форума ни на зверилник, не ми допада много, но разбирам нуждата от самоопределяне при първоначалното навлизането в непознато пространство. Имате нужда от модели - намирате си ги.
Безплатен съвет: Четенето помага.
Прекаленото желание на някой да се представи като изключително оригинален и интересен, често изиграва лоша шега.
Успех с вписването.
Заключвам.

Общи условия

Активация на акаунт