Идеи за подарък на момченце за Първия рожден ден

  • 3 609
  • 19
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 437
Моля помагайте. Нещо съм блокирала и събирам всякакви идеи за подарък на сина ми. Другата седмица му е РД и искам да му взема някаква играчка, но се чудя каква newsm78

# 1
  • Мнения: 536
Нещо такова:

или такова:
,, ,

кубчета някакви, Лего, колело, нещо за дърпане или бутане...за това се сещам в момента.

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Точно муз.маса на Чико щях да предложа и аз Peace

# 3
  • Мнения: 6 164
Ей това! Нищо, че е зима, ние днес пак бяхме навън с него. С другите деца как хвърчат с тия бъгита - голяма игра! Wink

Наш Крисо не се занимава много с музикални масички, предпочита игрите с другите деца. Има едно огромно пиано с различни мелодии, звуци и дрънка 5 минути и го забравя. А с бъгито всеки ден навън се гонят с децата. Но не пречи и двете. Mr. Green

Последна редакция: ср, 21 ное 2007, 20:13 от Misty

# 4
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 459
Пък мойта Божа тази кола не я поглежда Mr. Greenседи на едната от терасите ни и сигурно 2 м. пепел е хванала BlushАбе,ето ти идеи,а пък ти преценяваш кое ще подхожда на твоето дете!

# 5
  • гр.Русе
  • Мнения: 138
И аз съм за колата.Подарихме такава на синът ми и вече 2 месеца това му е любимата играчка.Непрекъснато я бута къде с ръце,къде с крака,но много се забавлява.Има мелодии,светлини,голям багажник,който непрекъснато товари и разтоварва.

# 6
  • Мнения: 422
Или нещо такова :

# 7
  • Мнения: 6 438
Последният път,когато ходих на рожден ден подарих едно подобно конче,но от онези на Пилсан.Мамата каза,че много се забавлява с него и по цял ден го търси.Точно този модел(който аз подарих,а и този на снимката) имат и колелца и може и за навън да се използва Peace

# 8
  • Мнения: 422
little^cuttie  супер е кончето  Peace

# 9
  • Мнения: 6 438
little^cuttie  супер е кончето  Peace
И детенцето много му се зарадва!!

# 10
  • Мнения: 3 331
Единият от подаръците за първия рожден ден на сина ми беше именно кола като тази, която Мисти показва.
Много успешен подарък - кара я ежедневно вкъщи, обикаля из стаите, отваря багажника, за да натовари нещо в нея, бута я, обръща я, за да поправи гумите - страхотно забавление.
Имаме и конче - пак е показано горе. То пък беше една от любимите играчки на батко му.
Определено подобни играчки допадат на момченцата.

# 11
  • София
  • Мнения: 2 437
Момичета определено ми помогнахте. Май ще взема да купя колата или кончето, а вероятно и двете. Едното за РД, а другото за Коледа, че и тя наближава. Само да питам бихте ли ми казали някой магазин където се продават, за да отида направо там, че нямам време за обикаляне и знаете ли колко струват ориентировъчно?

# 12
  • Мнения: 6 164
Нашата я взехме от "Пинокио" в Дружба 2, защото исках да е различен цвят от тази, която съм ти показала на снимката. На снимката е най-масовият цвят и вече две негови приятелчета я имаха и ако бях взела и аз щяха да ги мешат вече. Нашата е червена, а имаше и една много сладка бежово с червено и зелено, но й липсваха някакви части. В Кауфланд съм виждала тази показаната и бяло и синьо , но не ми хареса. Има и в Пиги'с Хаус. Със сигурност има и на други места. Струва 39 лв.

# 13
  • Мнения: 536
Такива кончета или вариант слонче съм виждала в Штъркел. Но информацията ми е доста стара. Цената е около 35 лв по спомени...

# 14
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 562
Не е атрактивно като колите или кончето, но това столче може да ви бъде много полезно. Ние си го мъкнем навсякъде, а вътре си оставяме и играчки...  Simple Smile

http://shop.danet.bg/product_info.php?manufacturers_id=122&products_id=3012

Общи условия

Активация на акаунт