ВЕНИКА ПАЛАС

  • 2 295
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 210
Моля, дайте мнения. Резервирах и платих вече аванс, но все пак ще ми бъде полезно да чуя и отзиви. Никога не съм ходила в Чифлика, четох няколко пуснати теми тук, но все пак- добри ресторанти, хубави местенца, пързалки  newsm78 Чух, че ресторантът на старата Веника бил много добър. А тя близо ли е до Палас? Как са масажите в хотела, кои най- много са ви "съживили"... ей такива нещица  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 426
старата Веника  е отсреща на улицата
резервацията ти за нова година ли е?

# 2
  • Мнения: 157
Айде аз, като на всяко гърне мерудия, ама като съм си голяма "шетня"....
Ето ти малко снимки, но съм била само във Веника, а не във Веника палас.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=194508

После ще напиша по-подробно, че всеки момент ще ми дойдат гости.

# 3
  • Мнения: 1 210

резервацията ти за нова година ли е?

Не, за след Нова година. Първо в СПа клуб Бор 5 дни, после във Веника Палас. Нямаха места за Нова година, независимо, че се обадих септември  Shocked Рецепционистката тогава ми отговори, че през август всичко е било резервирано. Имах намерение да се задоволя само с Велинград, но като се обадих във Веника да попитам кога да резервирам за Великден   Joy и разбрах, че имат свободни места за след Нова година, не можах да се удържа. А и кръстосах де що има СПА, само Чифлика остана.  Искаше ми се нещо различно.

# 4
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
само да ти кажа, че масажистката на веника ми направи най-стра'отния масаж!
ти да си знаеш Wink
само хубави неща мога да кажа за там -храната вкусна. едната сутрин закъсняхме за закуска и мъжа ми попита дали са останали палачинки. веднага му спретнаха няколко броя, а трябваше да приключват хората. това беше и реверанс към персонала Laughing
басейна много приятен, ползвахме го само след полунощ Mr. Green да не се бутаме с 'колегите'. голям кеф!
сауната също....бе разкош!
там е точно за почивка, няма много какво да правиш, къде да ходиш, релакс...

# 5
  • София
  • Мнения: 3 148
Там е мястото!
Никога никъде не съм си почивала толкова, минусът е само че винаги е пълно и резервациите са за след доста време.

# 6
  • Мнения: 2 103
само да ти кажа, че масажистката на веника ми направи най-стра'отния масаж!
ти да си знаеш Wink
само хубави неща мога да кажа за там -храната вкусна. едната сутрин закъсняхме за закуска и мъжа ми попита дали са останали палачинки. веднага му спретнаха няколко броя, а трябваше да приключват хората. това беше и реверанс към персонала Laughing
басейна много приятен, ползвахме го само след полунощ Mr. Green да не се бутаме с 'колегите'. голям кеф!
сауната също....бе разкош!
там е точно за почивка, няма много какво да правиш, къде да ходиш, релакс...
същото бих ти отговорила, едно към едно  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт