пак цикъла...

  • 894
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 412
Oф.......отново съм аз и отново с проблем Closeзначи цикъла вече 8-ми ден ме кара #Cussing out и не ми свършва-това нормално ли е?Аз знам, че е нормално най-много 7 дни #Cussing out

# 1
  • Мнения: 702
А по принцип колко дни ти тече?Ако е така всеки месец мисля че е нормално но ако не е трябва да те види специалист

# 2
  • Мнения: 3 036
Съвсем наскоро попаднах на статия за нередовен цикъл - действието на магданоза ,но не на растението,а на семената.
Семената се счукват или смилат.Половин чаена лъжичка смлени семена се заливат с 2 чаени чаши вряща вода и се оставя да кисне 8 часа.От прецедения извлек се пие 4 пъти по 100 грама,докато се нормализира цикъла като цяло и забавяне и продължителност.Не са хапчета,не е химия не може да ни навреди.

# 3
  • Мнения: 1 335
petq123456, това е първи цикъл ако не се лъжа ... newsm78
Успокой се и изчакай. Остави тялото си само да се отрегулира. Ще имаш и други странни цикли, докато нещата влязат в релси.
Иначе можеш да пиеш витамин Ц

# 4
3 до 8 дни - норма. При повече или при анемия свързана с обилен цикъл - потърси гинеколог

# 5
  • Мнения: 412
petq123456, това е първи цикъл ако не се лъжа ... newsm78
Успокой се и изчакай. Остави тялото си само да се отрегулира. Ще имаш и други странни цикли, докато нещата влязат в релси.
Иначе можеш да пиеш витамин Ц
Ами обръщам се освен към теб и към другитев които ми отговориха-имам цикъл от 6 месеца-досега ми е било най-много по 7 дни а сега вече 8ми и девети май ще стане #Cussing outНе водя полов живот.Цикъла обикновено ми е 6 дневен.И ми беше прескочило с 2 месеца и ми дойде чак сега.В момента цикъла не ми е обилен!Слаб е!А и това с магданоза-нз от къде да взема.

# 6
  • Мнения: 1 335
А, да, закъснението те беше озадачило, сетих се.
От моя опит знам, че трябва време да се нормализират нещата. Мисля, че се тревожиш напразно, но поговори ако искаш с майка си и евентуално с гинеколог ако кървенето не спре още ден-два.

# 7
  • Мнения: 412
А, да, закъснението те беше озадачило, сетих се.
От моя опит знам, че трябва време да се нормализират нещата. Мисля, че се тревожиш напразно, но поговори ако искаш с майка си и евентуално с гинеколог ако кървенето не спре още ден-два.
Оки мерси за съвета-ами ако не е свършило до 2 дни ще говоря с мама, но то пък е мнооогооооо слабо  сигурно до 2 дни ще ми е свършило Joy

# 8
  • Мнения: 412
свърши ми още вчера вечерта newsm44 Е то начи ме е карало 8 дни, а 8 дни е нормално Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт