Витамини PRIORIN против косопад

  • 175 911
  • 197
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 492
Аз ги започнах на първи ... до момента няма още резултат , но то е и прекалено рано .
Косата продължава да ми пада сериозно , задръствам канала .
Слава богу при мен става дума за огромно количество коса , бог като е давал , аз съм минала три пъти .  Mr. Green

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз ги започнах на първи ... до момента няма още резултат , но то е и прекалено рано .
Косата продължава да ми пада сериозно , задръствам канала .
Слава богу при мен става дума за огромно количество коса , бог като е давал , аз съм минала три пъти .  Mr. Green

Ще имаш резултат повярвай ми  Peace някьде кьм края на пьрвия месец.

# 47
  • Мнения: 1 368
И аз да споделя : в сряда получих от Германия опаковка от 120капсули и веднага започнах да ги вземам. Смятам 1-я месец да пия по 3 на ден, за следващите два месеца ще реша как(може би по 1). Резулат е рано още да има, но ще споделя впечатления, когато се съберат.

Ще помоля една колежка да ми преведе листовката - дали могат да се пият при бременност и ще пиша.

# 48
  • Мнения: 928
и аз като Vi4ito реших да забързам малко действието на Приорин и вече втори ден пия по 2 хапчета сутрин.Макар и моето да не може да се нарече косопад, защото си е нормално, реших да изпия първото блистерче /15капсули/ така.Няма как да си навредя и за това не му мислих много.

nepukistka, от прочетеното до сега разбрах, че той действа с натрупване или нещо такова, а и всеки организъм по различен начин възприема каквото и да е било.Имай търпение Peace

# 49
  • Мнения: 2 492
и аз като Vi4ito реших да забързам малко действието на Приорин и вече втори ден пия по 2 хапчета сутрин.Макар и моето да не може да се нарече косопад, защото си е нормално, реших да изпия първото блистерче /15капсули/ така.Няма как да си навредя и за това не му мислих много.

nepukistka, от прочетеното до сега разбрах, че той действа с натрупване или нещо такова, а и всеки организъм по различен начин възприема каквото и да е било.Имай търпение Peace

Аз съм го пила и знам , че има ефект ...
Преди две години .
Пие се при силен косопад две сутрин , едно вечер .
При лек едно сутрин , едно вечер .
При профилактика - по едно на ден .
Аз имам 240 капсулки - първия месец ще пия по две сутрин , едно вечер .
Втория по едно сутрин , едно вечер .
И третия по едно сутрин .

# 50
  • Мнения: 928
Пуки, в момента имаш ли косопад или нормално ти пада косата и ги пиеш за подсилване?

Честно казано сега се замислям защо повечето жени са доволни от тези витамини, а толкова малко сме, които ги пием.Да, вярно е че в България не се продават, но все пак  newsm78

# 51
  • В полето, под тепето.
  • Мнения: 928
Хайде да се похваля-днес ми пристигнаха витаминки-приоринки и съм вече на първият хап  newsm44 Сега чакам да избуи една голямаааа коса  smile3532

Тиси/, мога да ти дам листовката на немски, но не мога буквално да ти я преведа.

ОК. Ще чакам листовката Mr. Green

Vi4ito - ще е чудесно, ако направиш това!!!

# 52
  • Мнения: 90
Мацки , някой може ли да съдейства и аз да се снабдя с приорин-а?

# 53
  • Мнения: 928
Хайде да се похваля-днес ми пристигнаха витаминки-приоринки и съм вече на първият хап  newsm44 Сега чакам да избуи една голямаааа коса  smile3532

Тиси/, мога да ти дам листовката на немски, но не мога буквално да ти я преведа.

ОК. Ще чакам листовката Mr. Green
Заповядай http://shop.medikamente-per-klick.de/productimages/hashed/4/0/0/4002065p.pdf
N_VIA,на драго сърце бих ти взела,но тези дни ще пътувам за България и няма да има време да ги поръчам и да ги доставят.

# 54
  • Мнения: 1 368
Мацки , някой може ли да съдейства и аз да се снабдя с приорин-а?
Za жалост и аз поръчвах през трети човек и ми е трудно да се наема, но Гербер предложи услугите си , прати й съобщение на лични(ако все още е валидно предложението).

Цитат
Vi4ito - ще е чудесно, ако направиш това!!!
Тиси вземам си листовката в чантата и утре ще пиша .

# 55
  • Мнения: 1 045
А в Италия дали го има тоя Приорин  Rolling Eyes

# 56
  • Мнения: 55
А в Италия дали го има тоя Приорин  Rolling Eyes
  Не със сигурност ги НЯМА ,бях поръчала на сестра ми да провери .Има всичко друго но не и  PRIORIN  bouquet

# 57
  • София
  • Мнения: 5 605
Сега видях темата. И аз когато ги пих първия път пуснах тема, защото направо бях шокирана как за 5 дни спря да ми пада косата. Определено съм много доволна. Носят ми ги от Германия, но преди 2 месеца мъжа ми ми донесе от Гърция и ми се струва, че май са малко по-различни. newsm78 Или си въобразявам, не знам, но пак от Германия съм си поръчала сега. Някой ако иска да поръчвам!

# 58
  • Мнения: 201
Сега видях темата. И аз когато ги пих първия път пуснах тема, защото направо бях шокирана как за 5 дни спря да ми пада косата. Определено съм много доволна. Носят ми ги от Германия, но преди 2 месеца мъжа ми ми донесе от Гърция и ми се струва, че май са малко по-различни. newsm78 Или си въобразявам, не знам, но пак от Германия съм си поръчала сега. Някой ако иска да поръчвам!

Здравей, аз много ще се радвам ако можеш да ми поръчаш.Напоследък и мен ме мъчи тоя проблем косопада,добре че имам много коса по принцип,че инак ..лошо.Ако имаш възможност да ми поръчаш тези витаминчета и те наистина действат както казват момичетата, ще си ударя дупето в тавана от радост #Milti smile3521

# 59
  • Мнения: 928
Аз продължавам да си ги пия по 2 сутрин, но да си кажа честно не виждам за момента кой знае каква промяна.Аз нямам косопад, но все пак при миене на косата си падат косъмчета, което за момента не е променено.Може би трябва при мен ще стане след време  newsm78 Продължавам да си ги пия и се надявам да и при мен да има страхотен ефект.

Общи условия

Активация на акаунт