Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 21 ноем. 2007, 22:23 ч.

Изследване на хранителни ензими. Къде?

• 2 827
  • 5
  •   1
Отговори
след като прочетох следната статия http://www.bb-team.org/articles/751/ за ензимната недостатъчност, а аз специално имам проблеми с хранителни алергии и не само от 1,5 и ми се иска да видя как са някой ензими, но не намирам къде мога да си направя изследването. въобще някъде прави ли се такова изследване? ензимите, които бих си изследвала са

Алфа-галактозидаза / Мелибиаза
Амилаза (Гликогеназа)
Бромелин
Инвертаза (Бета-фруктофуранозидаза, захараза)
Лактаза ( Бета- галактозидаза)
Липаза
Малтаза
Папаин
Фитаза
Целулаза

или поне част от тях, но въпросът е къде newsm78

# 1
побутвам си темата с надеждата някой да ми отговори

# 2
Щях да ти предложа да видиш в Cibalab, правят доста неща, но после като им разгледах книжката със изследванията се оказа, че нямат такова нещо. Ето сайта за всеки случай, може да се обадиш и да питашhttp://www.cibalab.com/index.php, напр. ЛИПАЗА правят навсякъде.

Защо не се посъветваш с алерголог или диетолог? После все някой трявба да ти тълкува резултатите, защото дори и да ги направиш ти трябва лекар, за да ти каже дали всичко е ок.
Като чета статията по-скоро е за диетолог. И се сещам че има такъв център , ама към мед. академия ли е не мога да ти кажа.Мисля , че се намираше някъде около центъра по хигиена.

Ако някой се сеща точно къде е да помогне.

# 3
напр. ЛИПАЗА правят навсякъде.

Защо не се посъветваш с алерголог или диетолог? После все някой трявба да ти тълкува резултатите, защото дори и да ги направиш ти трябва лекар, за да ти каже дали всичко е ок.
Като чета статията по-скоро е за диетолог. И се сещам че има такъв център , ама към мед. академия ли е не мога да ти кажа.Мисля , че се намираше някъде около центъра по хигиена.

Ако някой се сеща точно къде е да помогне.

newsm78 ами трябва да поразровя из нета за тоя център- за пръв път чувам Thinking

# 4
мда, поне е държавно и сигурно правят всякакви изследвания.Имам една позната която ходи при такава лекарка-диетоложка , ще я питам и пак ще пиша.

# 5
мда, поне е държавно и сигурно правят всякакви изследвания.Имам една позната която ходи при такава лекарка-диетоложка , ще я питам и пак ще пиша.
ok, мерси.

аз сега се опитвам да намеря информация за различни диетолози, но на никого не се спрях ooooh!

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт