Кола Smart? Има ли някой?

  • 25 005
  • 81
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 13 204
Мен би ме било страх да се возя във
фотьойл по българските улици!!!
Не го ли считаш за много рисковано?
А-класа също не бих си взела заради
тестовете. За Мерцедес става дума.


По-точно определение на въпросната "кола" не съм чувала  Joy Joy Joy Мен лично в такава кола с пистолет не може да ме вкарат. Може да съм предубедена, но ми се струва ужасно нестабилна на пътя, а като шофьор ще кажа, че не усещам ли теглото на машината имам чувството на несигурност  Rolling Eyes

# 61
Жена ми имаше Смарт. Доволна беше. Каква ирония обаче - блондинка кара кола, чието име в определен смисъл значи 'умен'. Хахаха, доста и се подигравах.

Лично аз съм на мнение, че е абсолютно все тая каква кола кара една жена.

# 62
Лично аз съм на мнение, че е абсолютно все тая каква кола кара една жена.
И да и не.
Ако недай си Боже стане нещо в тази кола ще си като в консерва после.
Не си е работа този Смарт, вози като каруца Laughing

# 63
  • Мнения: 2 161
Тези колите приличат на хамбургери.Аз харесвам големите,не мисля,че съм достатъчно умна и интелигентна за да се возя в Смарт.

# 64
  • Мнения: 6 039
Тези колите приличат на хамбургери.Аз харесвам големите,не мисля,че съм достатъчно умна и интелигентна за да се возя в Смарт.

и мъжа ми така говореше, ама миналата седмица му падна пердето, полудя с тоя трафик и паркиране и си купи колело  Sick- обяснявам му, че това не е Холандия, където велосипедистът е цар на пътя и без да му мигне прегазва дори пешеходец. Обещал е да се движи само през Морската и по алеите, никакви главни, натоварени с идиоти улици.
хубаво би било всички да сме със Смарт. елекстро -мобилчета или колела. Поне в широкия център.

Бих си купила смарт вместо колело, да си спирам в гаража пред другата кола. Даже май вече ми се иска да си купя. Въпреки, че до офиса пътувам само с асансьор от нас. hahaha

# 65
  • Мнения: 2 161
Е,какво ще сравняваме колелото със Смарт-а?Колелото ти помага за формата и изобщо на мен идеята на мъжа ти ми хареса.Ако знаеш едно време как обичах да карам колело.

# 66
  • Мнения: 6 167
Колата изобщо не вози, като каруца.  Смарт е собственост на Mercedes-Benz, все пак. Удобна е и учудващо широка.
По българските улици може би не е добро решение, защото там всички са големи майстори.
Страхотна колица е Смарт-а, идеална за фирмена кола, също така, ако имате нужда от ходеща реклама.

# 67
  • Мнения: 2 161
Аз много уважавам Мерцедес-Бенц.Обаче  ми е смешен този модел.Боже,дано в бъдеще да не се налага да се возим само в така оформени коли.

# 68
  • Мнения: 6 039
Е,какво ще сравняваме колелото със Смарт-а?Колелото ти помага за формата и изобщо на мен идеята на мъжа ти ми хареса.Ако знаеш едно време как обичах да карам колело.

хахахаха
сравнявам, защото на мен не ми се въртят педали, затова hahaha

# 69
  • Мнения: 1 072
Четох по диагонал, но останах с впечатление, че тези, които са имали Смарт са доволни, а тези, които не са имали, не са доволни.  Grinning  На кого да повярва човек?  Thinking
 

# 70
  • Мнения: 2 161
Е,какво ще сравняваме колелото със Смарт-а?Колелото ти помага за формата и изобщо на мен идеята на мъжа ти ми хареса.Ако знаеш едно време как обичах да карам колело.

хахахаха
сравнявам, защото на мен не ми се въртят педали, затова hahaha
Аз не съм сигурна дали изобщо ще го подкарам сега колелото.

# 71
  • Мнения: 15
Само мога да ви кажа,че по-смотана кола от смарта няма.Стане ли нещо по двигателя,трябва да я хвърлите на боклука.Няма правене!

# 72
# 73
  • Мнения: 7 837
Е, двигателя няма ли поне 50 000-60 000 км гаранция. Тази кола, като ги мине, е нормално да е за боклука. Караш 2-3 години и я връщаш, взимаш нова.

А на каква цена я продават?

# 74
  • Мнения: 6 039
Само мога да ви кажа,че по-смотана кола от смарта няма.Стане ли нещо по двигателя,трябва да я хвърлите на боклука.Няма правене!

на която и да е кола, да й стане нещо на двигателя, веднага се отказвам от нея

кво има да й поправям

Общи условия

Активация на акаунт