Отговори
# 30
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ivanah,

Ако го пращаш на есен, проблем с местата няма (по принцип). До колкото знам от разговора си с директорката (при която и ти трябва да отидеш), за "на пролет" се подават молби задължително. Желателно е това да стане преди нова година. В противен случай може и без място да останеш  Confused

Лека вечер!

# 31
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
след понеделник, очаквам да споделиш, тогава:) и после може да ми дадеш на ЛС и телефона на дома, ти в кой дом ходиш? в този до руската гимназия ли, или до бившата авто-школа?
на мен ми се иска в този до бившата авто-школа да занеса дрешки....
ще очаквам да пишеш
понеделник мина... споделям!  Party
на дрехите и играчките се зарадваха страшно много!!! Crazy някакви легенди се носят из града и те явно нямат нищо общо с действителността...остойностиха ги за сумата от 220 лв., събраха ги момичетата от форума zigizagi , Karabela! и Чаено момиче  Heart Eyes /дрехите ги описват на кг, играчките на бройка/. по принцип няма как да се избира на кой от домовете да дадеш, защото децата са на различна възраст-  в този до руската са от 0 до 3год., а в Надежда са от 3 до 7 май  newsm78, зависи за каква възраст са нещата, които искате да занесете. за дом Надежда не знам, но в бебешкия дрешки и играчки /здрави и без плюшки/ са добре дошли  Hug
ако някой иска помощ, винаги съм насреща! товари разнасям всякакви... Wink

а я разкажете иначе как я карате по студовете, тия дни не е за показване! нещо ново, старо...??? Thinking

# 32
  • Мнения: 2 631
ivanah,
основното е, да говориш с директора на избраната ясла - колкото по-рано, толкова по-добре.
Той ще ти обясни всичко и най-вече ще те има предвид.

 Peace

# 33
  • Мнения: 983
Mopsy , envia  Hug Много благодаря за информацията...Ако се сетя нещо, ще питам пак  Blush

# 34
  • Мнения: 1 354
Здравейте момичета
Сериозно се изгубих,но реших,че е редно поне да ви осведомя,че съм сред живите,както се казва Crazy
Бях споменала,че ако успея ще се включа в благотворителните акции,но уви не успях Rolling Eyes
Все пак виждам,че нещата се развиват положително.
Евала на ентусиастките.
Винаги съм искала да имам такъв хъс,но съм смотла в това отношение и,когато нещо не ми се отдаде от раз,бързо се отказвам Confused
Е желая лека вечер на всички и само положителни емоции  bouquet

# 35
  • Мнения: 398
Здравейте момичета,
И аз като Лорън да се разпиша след дълго отсъствие.
Не мога да пропусна темата свързана с благотворителност.Поздравления на момичетата!
Сега за буса...Знае ли се какъв точно му е проблема?Къде се намира в момента?Какъв модел,коя година е произведен?
Мисля,че имам кой да го прегледа,ако все още няма "диагноза".Става въпрос за ходовата част,за боядисване...малко по сложничко...За тапицерия-не мога да помогна.
Дай малко повече инфо,може и на бележка.

# 36
  • Хасково
  • Мнения: 726
Честит втори рожден ден на Ели (annichka)! Да расте здраво и усмихнато момиченце!

# 37
  • Мнения: 79
Ани, честита ти рожденничка, да ти е жива и здрава, много да ви радва:)

# 38
  • БГ
  • Мнения: 1 161
bdbaloni   ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН на ЕЛИ на annichka!!!     bdbaloni  

bdbaloni Много здраве, щастие и безгрижни детски игри!!! 
bdbaloni

# 39
  • БГ
  • Мнения: 1 161
Ехоооооо, къде стееееее?   Hug  Странно, цели три дни никой не се е разписвал тук?   newsm78 

Май ви е обхванала коледната вълна и нямате време за форума? Украсихте ли в къщи или и вие като мен чакате уикенда? А подаръци накупихте ли?

Аз съм в търсене на голям камион, но все пак играчка, не акумулаторен, нещо като едновремешните самосвалчета, ако някой някъде види, да се обажда, благодаря предварително! Миналата седмица минах през м-н Пепи и видях два, но са огромни, в краен случай пак ще свършат работа, но вече нямам място за толкова обемни играчки!

Надявам се всички да сте здравички!   Peace

# 40
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Ехо, аз съм тук  Wink

Ние в къщи миналата вечер украсихме. Аз също съм в търсене на подаръци и по специално търся лудата жаба  Confused Ако не я открия се чудя какво да купя на Вики за яслата, че нали и там ще идва дядо Коледа  Laughing Освен това си търся хубаво палтенце  Embarassed

# 41
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
stefaniika, Mopsy в магазина на Миро не вярвам да няма!
Mopsy вземи от по-скъпите, че Йоан имаше една - голям боклук се оказа!



# 42
  • Мнения: 3 562
Здравейте момичета  Heart Eyes

Ние вече украсихме елхата /май мина доста време  Crazy/ написахме и писмото до Дядо Коледа - пуснахме го в кутията до магазина за цветя до зеленчуковия пазар. Ради толкова много се вълнуваше - тогава все още бяхме ошарени  Laughing Нали на нея сега всичко и е толкова истинско  Laughing

mit*bul благодаря за инфото, точно в магазините за кафе "Калина" намерих сухо мляко, ама нали някой трябва да ти каже  ooooh!

# 43
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Roshalche миналия ден се сетих, че пита  и щях да пиша, ама забравих, че в Кауфланд видях също, беше на студеното, до прясното мляко и сметаните! да знаеш, че и там има...
айде, ще ходя и аз да украсявам вече, че нямам търпение!
искам и светещ външен гирлянд да сложа, но малко ме е страх тези китайските дали са безопасни  Thinking със светлинките трябвна да се внимава, че големи бели могат да станат...

# 44
  • БГ
  • Мнения: 1 161
stefaniika, Mopsy в магазина на Миро не вярвам да няма!

Миналата седмица нямаше, надявам се скоро да заредят, иначе ще трябва да мислим друго!

Mopsy, Марти тази седмица не е на ясла, в петък го взех с 37,7 Т и от неделя вечерта сме на АБ. Дай моля те, малко повече инфо за подаръците и дядо Коледа в яслата, кога и какво искат?

Браво на всички, които вече са украсили домовете си! А някой знае ли дали ще си имаме тази година голяма коледна елха пред Областния?

Общи условия

Активация на акаунт