Отговори
  • Мнения: 192
Преди години служебно съм командировка, в Пловдив.
Говоря си с колежката, млада и симпатична, а аз нямам и грам намерение спрямо нея, действието се развива към 19:30
По едно време колежката излезе за малко и в този момент телефона на бюрото и звънна.
И аз го вдигнах.  Последва мълчане и след около 10 секунди сърдит мъжки глас попита "Меги?"
"Излезе за малко" отговорих аз и се затвори. След малко колежката се върна, ама аз се разсеях и забравих да и кажа че са я търсили.

След около 3 часа ( По нощите) се хлопа ама яко на вратите на офиса... Оказа се мъжа на колежката, болезнено ревнив идидот... Бил тръгнал към морето, обадил се от Бургас... Като ми чул гласа (непознат и мъжки) му причерняло... и газ обратно към Пловдив...Хем после тя каза че го била предупредила че има проверка от София и ще стоят до късно в офиса..

# 1
  • Мнения: 9 865
Демби, аз пак ще питам, това да не е жена ти?  Mr. Green
Правили са ми сцени на ревност, но без много фантазия. Аз не правя такива сцени.

# 2
  • Мнения: 192
Е ти направо ме разби  Mr. Green Mr. Green
Изповядвам железния принцип - където си вадиш хляба не си вади...сещаш се какво.

# 3
  • Мнения: 431
Женски бой съм гледала - бой за мъж. Със скубане, дране, ритници (въпреки токчетата) и крошета. Незабравимо.

# 4
  • Мнения: 669
Лизбет-искаме подробности!

# 5
  • Мнения: 431
Ами малко мога да добавя. След като пуснах мнението си, се сетих и за подобна друга история. В нея не се стигна до истински бой, само шамари имаше.

Бях в гимназията, 10 или 11 клас. Една от съученичките ми си хвана готино гадже от същото училище. Обаче момчето било приятно разсеяно и забравило да уведоми настоящата си, че са скъсали, и играло на два фронта, без съученичката ми да знае. Стана мазало - гадже номер 1 се оказа много бойно и предложи да се бият за кавалера; която спечели, щяла да го вземе.

Около един месец две настръхнали групички се разминаваха по коридорите - двете излъгани моми и техните приятелки. Стигна се до заплахи и размяна на шамари в женската тоалетна. Съученичката ми беше фино момиче и бързо отстъпи, но бойното гадже доста време профилактично й се зъбеше.


Втората история с истинския бой беше в университета. Две мацки се сбиха във фоайето, без да им пука от тълпата. А тълпата, разбира се, веднага се сгъсти, за да гледат сеир. Мъжете подвикваха окуражаващо. Добре, че имаше и свестни момчета, та ги разтърваха с много зор. Аз си мислех, че жените се бият като по филмите - с писъци и пазейки си маникюра, ноооо си беше грубичко. После по клюкарската линия научих, че не могли да си разделят някакъв красавец. Не съм се интересувала от подробности, бях отвратена.

# 6
  • София
  • Мнения: 397
Мъжът на приятелката ми е много ревнив и като излезем на по кафе, често го мяркаме да се крие зад ъглите или претичва между павилиончетата на пазара. Явно се мисли за невидим. Mr. GreenА откакто си купиха камера, стана още по зле- оставя я включена без тя да знае,за да я записва докато си говори по телефона, рови й постоянно по джобове,чанта,джиесем, преписва си номерата и после звъни на хората да ги провери...Последно я беше проследил на командировката й /на другия край на страната/ и 3 дни се е залагал по хотела и градинките да я снима с кой се среща. Е да ама на нея вече й писна и наистина си хвана любовник. Party

# 7
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Най-ужасното което съм правила и което са ми правили е проверка на мобилния. Компромати не са откривани... Скука!

# 8
  • Мнения: 2 108
Мъжът на приятелката ми е много ревнив и като излезем на по кафе, често го мяркаме да се крие зад ъглите или претичва между павилиончетата на пазара. Явно се мисли за невидим. Mr. GreenА откакто си купиха камера, стана още по зле- оставя я включена без тя да знае,за да я записва докато си говори по телефона, рови й постоянно по джобове,чанта,джиесем, преписва си номерата и после звъни на хората да ги провери...Последно я беше проследил на командировката й /на другия край на страната/ и 3 дни се е залагал по хотела и градинките да я снима с кой се среща. Е да ама на нея вече й писна и наистина си хвана любовник. Party
ха-ха-ха
Наистина ли има толкова луди мъже!
Поздрави на приятелката ти!  bouquet Peace

# 9
  • Мнения: 25 590
....
 Е да ама на нея вече й писна и наистина си хвана любовник. Party

За пореден път се убеждавам, че това, което сам си причиняваш, никой друг не може да ти го причини...  Thinking
Хванала си любовник, вместо да му бие шута! Що? Толкова изгодна партия ли е въпросното гадже? Нищо, утре като я хване с любовника и я пребие като куче, тя навярно ще се утеши при трети, няма лошо.

# 10
  • София
  • Мнения: 12 554
Сцени на ревност не правя. Когато сме се събрали съм поставила картите на масата. Той си знае правилата, аз също. И знае, че ако прави нещо ще го хвана. А хвана ли го излита като мръсна котка от апартамента и детето ще го гледа само на снимка.
Държа на взаимното уважение - ако сме си омръзнали, да го каже в очите - разделяме се и всеки си търси по живо по здраво новата любов.
Лицемерие и лъжи не търпя под никаква форма.
Но засега няма и нужда да се правят сцени на ревност - нито един от двамата не е изпитал нужда от друг.

# 11
  • София
  • Мнения: 18 679
Правила съм веднъж ужасна сцена на ревност, от която се срамувам Embarassed Беше преди мнооого години, явно просто съм била малка. Има основание, разбира се, но и реакцията ми беше ужасно крайна. Крещях му по телефона, обиждах го, какво ли не hahaha С времето станах адски инертна по отношение на тези неща. Въобще не ме интересува кой какво прави, щом аз не съм наоколо. Много съм спокойна и щастлива, откак си изградих такова виждане Grinning

# 12
  • София
  • Мнения: 593
Имам приятелка която преди години ходеше с  едно момче болезнено ревнив и любител на чашката.
Тогава нямахме джиесеми търсил я въпросният във тях напред назад не я намерил и идва у нас.
Къде е ........ ?Казвам: ми не знам!?Нещо станало ли е?
Айде сега ти знаеш къде е сигурно я криеш...
!?? от какво да я крия.Защо?
Щом не я криеш значи мога да вляза да я потърся...
Влез  за да се успокоиш поне.

Влиза той и почва да отваря стаите банята балкона.Вижда ,че я няма и почна и шкафовете с размер 20/40см. да отваря и там да я търси #Crazy
Луда работа най накрая го изгоних и на вратата ми казва:Знам аз че я криеш у вас Laughing

# 13
  • София
  • Мнения: 10 858
Ей, какви интересни историйки прочетох, умрях от смах Joy

Аз нямам какво да разкажа, нито съм присъствала, нито съм разигравала нещо кой-знае какво.
Но с интерес ще продължавам да чета Mr. Green

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 179
Аз пък ядох голям бой от едно бивше гадже... Още като ученичка се сгадих с доста по-голям от мен, ходихме няколко месеца и на мен разбира се ми писна, и казах "Край"... след което минаха седмица две и една вечер господинът ме причаква пред блока, да ме видел да си поговорим дърпа ме към градинката, която е тъмна и ме смила от бой... Много беше гадно..  Cry
Баща ми като ме видя и като му разказах, намери въпросния и му строши главата и бая ребра, как не го утрепа не знам... но след това ме наказа за дълго време - никакво излизане- от училище - в къщи... Embarassed
Да отбележа, че това е единствения бой в живота ми, който ме накара да съм нмого предпазлива в подбора на половинките си  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт