отностно тестове за ову

  • 1 167
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 939
след като в упътването пише да не се отчита след 10 мин.
сама си отговорИ. това все едно да правиш бременен тест и след 1 час да се появи втора черта...

# 16
  • Мнения: 740
Bonibon, отчита се до десетата минута. Препоръчвам ти днес да си направиш още един тест. Кой ден ти е?

# 17
  • Мнения: 49
Bonibon, отчита се до десетата минута. Препоръчвам ти днес да си направиш още един тест. Кой ден ти е?

ДНЕС МИ Е 12 ДЕН,ВЗЕХ СИ ОЩЕ 5 ТЕСТА И ЩЕ СИ НАПРАВЯ НО ТОЗИ ПЪТ БЯХО ПО НАСИТЕНО ЧЕРВЕНО А НЕ КАКТО ПЪРВИТЕ(ПО НЕ ТАКА МИ СЕ ИСКА ДЕ)

# 18
  • Мнения: 740
Пиши с малки букви, защото писането с главни букви се счита за крещене. Продължавай с тестовете, според мен си започнала твърде рано да ги правиш - 7 ден? На всички тестове е посочено да се започне от 11-тиден, но пък ако сте търсили ранна овулация 7-ми ден е разумно.
При всички положения появата на блед цвят на тестовата черта показва, че започва покачване на ЛХ.
Един съвет от мен - пази всичките си тестове, наредени по дати както си ги правила и така лесно ще сравняваш колко по-наситен е станал цвета.
Тествай и пиши  Simple Smile

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Не е задължително тестването да започва на 11-тия ден-на мен тогава ми е овуто и аз го започвам от 7-ми ден.На моите тестове има схема на започване на тестването,в зависимост от дължината на цикъла.

# 20
  • Мнения: 740
Не е задължително тестването да започва на 11-тия ден-на мен тогава ми е овуто и аз го започвам от 7-ми ден.На моите тестове има схема на започване на тестването,в зависимост от дължината на цикъла.

Е, то и аз това казвам, Цеци

Общи условия

Активация на акаунт