Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 22 ноем. 2007, 09:12 ч.

пиано бар и караоке

• 5 028
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
Утре имаме годишнина от сватбата/пет години/ и искаме да отидем с кумовете на пиано бар или караоке.......
Бихте ли ми препоръчали такова заведение в София, или просто  да споделите ваши впечатления.
Предварително Благодаря! Hug

# 1
  • София
Аз мога да кажа само за караоке(на пиано бар не съм била отдавна).Всеки вторник има в бишата "Кукарача" ,а всяка сряда има в клуб "Алкохол" на "Раковска 127".Имат богат избор на песни и пада  голяма веселба....

# 2
  • София
Moже и Джак на Раковска до Натфиз Peace

# 3
  • София
The voice на ул. Велико Търново. Тази малката със стълбите дето свързва Дондуков и и Батемберг.......... пиано бар е, но е уникално. Само след 10 мин. и всички сте като едно голямо семейство, а колко народ пе е и качва градуса не е истина. Но трябва резервация предварително  Peace

# 4
  • София
Благодаря Ви момичета както винаги ми помогнахте Hug
Запазих вече дано останем доволни!

# 5
Много хубаво караоке има всяка събота в пиано бар Глория. Доста често ходят и доста добри певци. Така ем се наслаждаваш на тяхното изпълнение, ем се кефиш като изпееш любимата си песен Simple Smile Хубаво е...

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт