Дарявам

  • 1 276
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10
Бих искала да дам на някоя нуждаеща се, майка или семейство дървено легълце (кошарка 140/70) и два спални комплекта към него както и пълна газова бутилка(туристическа).Легълцето е употребявано дълги години ,но е здраво.За информация -живея в София ж.к.Дружба-2

# 1
  • Мнения: 2 471
Здравейте, може ли за малко да запазя детското креватче? Две момичета (за които се събират дрешки и всичко необходимо за бебетата) скоро ще имат дечица и не съм сигурна от какво точно имат нужда

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 14:08 от Dencho

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Здравейте, може ли за малко да запазя детското креватче? Две момичета (за които се събират дрешки и всичко необходимо за бебетата) скоро ще имат дечица и не съм сигурна от какво точно имат нужда

а ако не им трябват веднага казвам,4е дневния център за соц.подкрепа към ДМСГД СВ София търси вси4ко това.Инфото е в закованата тема Peace

# 3
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Dencho, ако визираш Мира, тя си има. Може би момичето на  Бамби,но тя да каже.  Peace

# 4
  • Мнения: 2 471
Да Ravia за тях съм го запазила, значи чакаме Бамби да каже  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 471
И другото мамче си има креватче. Благодаря, че ме изчакахте.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 7 477
И другото мамче си има креватче. Благодаря, че ме изчакахте.

Ден4о,виж темата на Александър Praynig

# 7
# 8
  • Мнения: 2 494
http://www.prodavalnik.com/ppc/showproduct.php?product=98203
Здравей, дадохте ли някое бебче креватчето, ето една мама , която има нужда от него  Hug

# 9
  • Мнения: 10
Откакто публикувах обявата не ми остана време да проследя развитието. Днес отговорих на една майчица за легълцето и очаквам да се чуем.Всъщност легълцата са две ,но различни - едното е от чам, а другото от плоскоти ( не съм наясно с тези материали). Изниква и проблем с траспортирането- ние си нямаме превоз, а и познати нямаме все още.
Ще с радвам да са от полза .

# 10
Здравейте!Аз имам спешна нужда от креватче,на 1 годинка е дъщеричката ми и сме със много старо креватче,вече се е разковало цялото всеки момент може да се разпадне,ако някоя мама не и е нужно вече ще съм и много благодарна да се свърже с мен и да обсъдим проблема разбира се ако не е много скъпо !!!За съжаление съм на квартира и възможностите са ми малки! :oops:gsm:0878424621 Пламенка

# 11
  • Мнения: 2 494
Ще те свържа с мама Вефти един малък бебок, на който помагаме! Hug

А Роси, за дневния център намерихте ли? Лионката подарява едно креватче, 120/60 но сигурно ще свърши табота и то  Hug
Ще ти пиша ЛС!

# 12
  • Мнения: 2 494
mecan4ica  , не мога да ти пиша че ти е пълна кутията.
Моля те да ми пратиш телефон да се свържем, мамата чака да и кажа кога може да се уговорим за легълцето  Hug

# 13
  • Мнения: 2 494
Намерихме креватче,  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 83
Момичета,имам дрешки за новородени.Моята щерка е на 8м така че... ако на някой му трябват да пише

Общи условия

Активация на акаунт