лъжат ли ги първокласниците на лавките в училище?

  • 2 197
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
училищата са общински, такаче ако лафката се отдава под наем би трябвало търга да е проведен от общинска администрация или във по-големите градове от районните кметства.
  Не мисля, че учителите трябва да отговарят и за това.
 

# 16
  • Мнения: 189
Засега май още не са го лъгали, или поне не нарочно, но заради високите надценки, хич не мога да бъда сигурна дали е така.
 За касовите бележки, трябва да се подаде сигнал до ТД на НАП, но когато данъчния отиде да провери сигнала, нали се сещате колко много ще прилича на ученик или учител и ще го пропуснат с бончето  Mr. Green.
Отговор на въпроса какво могат да направят директорите, може да се намери в договора, който са сключили с търговеца наел лавката, но как може да се стигне до този документ ... newsm78

# 17
  • Мнения: 9
Remisteri,ти напълно си права,а и винаги на непознат човек който не от училището ще се пусне касов бон ,така че най-добре е да се говори с ръководството на училището.

# 18
  • Мнения: 1 225
Скоро пусках тема за стоките в лавката и стола в училището на детето ми ( и  той е първокласник )
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=241223.new#new
Няма оправия, според мен, за съжаление.  Twisted Evil
Никой не реагира. Говорих и с момичето, което продава на лавката - тя каза - "в стола си отговарят за техните стоки, аз моите съм си ги описала".
Не знам дали ги лъжат, но че продават боклуци е ясно  Twisted Evil

# 19
  • софия
  • Мнения: 432
Remisteri,ти напълно си права,а и винаги на непознат човек който не от училището ще се пусне касов бон ,така че най-добре е да се говори с ръководството на училището.
аз вчера си купих суха паста и не ми дадоха бон, и аз тогава попитах на децата дали дават.

# 20
  • Мнения: 9
и какво ти отговориха? много се учудвам , но трябва все пак някой да вземе мерки да се престане с тази спекулации

# 21
  • София
  • Мнения: 312
В нашето (7-мо СОУ, София) не лъжат. А цените са по-ниски отколкото навън.

# 22
  • софия
  • Мнения: 432
и какво ти отговориха? много се учудвам , но трябва все пак някой да вземе мерки да се престане с тази спекулации
казаха ми, че ако детето поиска ще му дадат, но то е на 7г. как да се сети да поиска. пък и големите ги блъскали и пререждали, то бърза да си купи и да бяга в час.

# 23
  • Мнения: 984
Точно тази вечер и аз съм бясна на лелката от лафката. Дадох на дъщеря си 1 левче да си купи вода, защото забравих да и сложа, лелката казала, че няма, аз отивам да я взема, има. После си била купила хрупанки за 50 ст. , а в петък бяха 60 ст.

Общи условия

Активация на акаунт