Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора

здравейте, мисля да си направя сама подарък който да ми остане,и съм се спряла да си взема по масивни златни обеци,не съм ходила още по магазините, но щом ще са по масивни може би ще са някакъв вид халки,та мислите ли ще златните халки са демоде вече,защото освен да съм красива искам и да съм актуална  Rolling Eyes
Цитирай

София

Според мен златните обици халки са актуални винаги.
Цитирай

Според мен златните обици халки са актуални винаги.

И за мен те си остават класика. Такива си купих преди около 6 месеца и си ги нося с удоволствие.
Цитирай

И аз си купих доста масивни халки с усукани бяло и жълто злато. Смятам, че са актуални и еда ли някога ще излязат от мода.  Peace
Цитирай

weltweit

Зависи от модела - има хубави и не чак толкова, а и какво харесваш ти все пак. Аз например като малка мразех обеците тип кошничка, сега съм си харесала едни подобни златни, но по масивни hahaha така че вкусовете се променят, класиката остава  Mr. Green
Цитирай

DE

Златото винаги е на мода!
Цитирай

София

Не че са демоде, но има толкова оригинални и красиви обици, че просто не виждам причина да си купуваш обикновените класически халки. Купи си нещо пак затворено, но да речем не съвсем кръгло, нещо по-асиметрично, нестандартно...Гледах много красиви в магазин за бижута в мола на стамболийски - нещи с "А", забравих му името Embarassed Бяха като един по-шишкав ромб, но не съвсем симетричи, от усукано злато. Но пък не бяха особено масивни Thinking
Цитирай

Найели  снимка може ли на обецитет ти Praynig
Цитирай

addicted to phone

Класиката винаги е на мода стига да е премерена! Предвид от към големина.
Цитирай

София, център

Класика са, не са нито модерни, нито демоде  Twisted Evil
Цитирай

На плажа в Бургас

Работя в магазин за злато и мога да ти кажа, че през ден се купуват класически халки. Макар да имаме и много хубави двойни от бяло и жълто злато- кръгли, овал, осморка и всякакви други формати, отново тип халки.Но обикновените плътни златни халки са си класика в жанра! Така че не се колебай- направи си подарък!
Цитирай

bonetty виждам че си от бургас, я кажи във вашия магазин колко е грама на златото?
Цитирай

Не са никак  демоде и не мисля че в скоро време ще бъдат Peace
Цитирай

Пловдив

в магазин за бижута в мола на стамболийски - нещи с "А", забравих му името Embarassed
Алтънбаш
и аз мисля, че златото никога не излиза от мода
Цитирай

На плажа в Бургас

34 лв е грама, благодаря за интереса!
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 61 отговора