"В страната на чудесата"-детски клуб

  • 2 228
  • 9
  •   1
Отговори
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Търсачката работи нещо избирателно и не ми намира инфото, което ми трябва. А съм сигурна, че някой беше писал за този клуб.

Интересуват ме някакви телефони, точно къде се намира( знам, че е в Младост, Сф), някакви ориентировъчни цени за РД там.....Всякаква информация ми трябва, тъй като с бебе в къщи, не мога просто да обикалям безцелно.....

Благодаря!

# 1
  • Мнения: 536
Тази тема търсиш вероятно...
Дано някой се включи с още подробности, че и аз се интересувам.

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Благодаря, но линка за адреса ми отваря началната страница на Бгмапс, т.е. пак съм в стартова позиция за питанки.....Иначе точно тази тема ми трябваше.  bouquet

# 3
  • Мнения: 536
Ако този клуб е при блок 529, трябва да е тук някъде.
Аз мислех да се разходя да проверя, но съм с болни деца в момента и ще го отложа за след седмица вероятно. Дано някой посетил го да се включи.

# 4
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Видях го това клубче "В страната на чудесата". Преписвам ви от визитката жк. Младост 1А, бл. 529, тел- 875 61 41, gsm 0885 101 380.

На партерния етаж на едно ново блокче е. Там където KSI  е посочила на картата .Като се влезе през входа от ляво е залата за игра на децата, в дясно има бар и навътре помещение за родители. Не ми допадна това, че няма видимост от залата на родителите, към тази на децата. Разделени са със стена.

# 5
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Видях го това клубче "В страната на чудесата". Преписвам ви от визитката жк. Младост 1А, бл. 529, тел- 875 61 41, gsm 0885 101 380.

На партерния етаж на едно ново блокче е. Там където KSI  е посочила на картата .Като се влезе през входа от ляво е залата за игра на децата, в дясно има бар и навътре помещение за родители. Не ми допадна това, че няма видимост от залата на родителите, към тази на децата. Разделени са със стена.

Много благодаря! Това за видимостта, на този етап не ме притеснява. Все пак са на 6г, големи вече. А цените как са?

# 6
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Не, знам  Embarassed изобщо не ги погледнах, защо ме не ме устройва варианта с липсата на видимост, а и празнуваха рожден ден и не ми беше удобно да се моткам.

# 7
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Не, знам  Embarassed изобщо не ги погледнах, защо ме не ме устройва варианта с липсата на видимост, а и празнуваха рожден ден и не ми беше удобно да се моткам.

  bouquet Hug

# 8
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 341
Благодаря ви, момичета, но току що ми се обади мъжО и вече е капарирал друг клуб. В Гео Милев  Crazy

# 9
  • Мнения: 1 215
Аз късно се намесвам в темата, но за тези, които все още се интересуват да ви кажа къде точно е. Намира се в Младост 1 А, бл.529, което ще рече след като завиете към Младост от Цариградско шосе, подминавате спирка ХМС и на сфетофара завивате вляво. Последният блок, перпендикулярен на улицата, от дясната ви страна е бл.521, а точно срещу първия му вход е въпросния клуб. Майка ми живее в 521 и когато детето е при нея го оставя често там, особено сега зимата като не е за навън, Цените са около 2.50 на час за гледане, за цял ден май имаше отстъпка. Момичетата са любезни, но незнам колко е за рожден ден.

Общи условия

Активация на акаунт