как сте с лютото?

  • 2 373
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 180
Здравеите бъдещи мами!!!Незнам дали не  е обсъждано вече,но аз съм наистина притеснена Sad
бремена съм в 25 г.с и съм полудяла по люти храни :blush Embarassed,ама не просто люти ,а зверско люти #Cussing outно като хапна малко и беб4ето веднага започва да бошува,чела съм,че в тази седмица,се развиват вкусовите му рецептори и,ако е така,значи ли че и на мего му е люто?щом винаги реагира сигурно е така...пишете ми опасно ли е за бебето Praynig Praynig Praynig и възможно ли е това да му причини колики?
Благодаря на всички които ще ми отговорят.

# 1
Здравей, щом на тебе ти се яде люто сигурно и на бебчо му се яде. Аз се тъпчех с шоколад в огромни количества, докато бях бременна, а не харесвам особено сладкото.

# 2
  • Мнения: 1 197
и аз бях така до самия край на бремеността и то по доста люто хапвах

# 3
  • Мнения: 11 003
Обичам люто, пикантно и солено и като бременна си хапвах с удоволствие. Дъщеря ми не е имала колики, ако това има нещо общо с храненето по време на бременност. Laughing Няма да навредиш на бебето си, щом не ти е некомфортно на стомаха, яж колкото си искаш.

# 4
  • Мнения: 9 973
яж щом ти се яде Simple Smile

# 5
  • Мнения: 16
Аз много много ям люто.В момента съм бременна за трети път.Зверски много ми се яде люто,но установих ,че получавам контракции от лютото.По-скоро нещо като родилни мъки,защото и двете бременности бях с контракции.В момента не ям люто и се чувствам много добре.Но на теб ако ти няма нищо,си похапвай.Аз съм кърмела и съм си хапвала дори табаско и в момента детето ми е на 1 год. и 6 м. и то си папа люто.

# 6
  • Мнения: 32
 аз по време на бременноста бях луднала по портокали и ми се пииваше алкохол
обичам и люто и мното подправки, но се съобразявах с бешока
знам че храната се просмуква дирекно  за детето и затова го намали

# 7
  • Мнения: 676
Аз много обичам люто и през цялата си бременност не съм спирала да ям, а и после докато кърмих.

# 8
  • Мнения: 305
Внимавай с лютичкото,хапвай но в рамките на нормалното.Аз когато бях с тумбака ядох една люта супа и ме почнаха контракции.

# 9
  • Мнения: 102
Хапвай си но в умерени количества Peace

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Аз люто не съм яла Confused

# 11
  • Мнения: 545
Аз пък си ядях много люто през цялата бременност!Четох някаква теория,че щом си яла люто като бременна,бебето е свикнало с такава храна и може да продължиш да си хапваш и като кърмиш! newsm78Обаче нещо не мога да се престраша още.

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Ядях по няколко люти чушки без хляб.Определено детето ми сега не обича люто Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 432
И аз папках много люти4ко....за детето не знам,не съм му давал още  Twisted Evil .Не е имал колики  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 4 587
И аз си хапвах люто, но в рамките на нормалното, повече не ми се ядеше. Не мисля, че това има връзка с коликите. Peace

Общи условия

Активация на акаунт