Тийнейджърите VI

  • 15 603
  • 304
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 992
И аз имам поръчка, да купувам всичко, на което има черепи. Нищо друго не искала Thinking
Имаме си колан с череп, шапка с череп, дънки с череп и..... вече почнах да свиквам с тези черепи.
А мъжки колан с череп видах в едно магазинче, не знам как се казва улицата,но е първата успоредна на Витошка, след Патриарха в посока Магура, завиваш на дясно по нея /като идваш от Витошка/ и на 50 метра на левия тротоар е тийн-магазинчето

# 61
  • София
  • Мнения: 1 272
Ние даже и боксерки с черепи от H&M си имаме, но вече им минава модата....в "Спрингфийлд" в Сити Центъра има хубави неща за тийнове...все ще изберете нещо...
Аз си мисля за по-нестандартни подаръци - пътуване в чужбина, или нещо такова, дайте идеи в тази посока, ако имате опит  Laughing

# 62
  • Мнения: 2 724
yav4e_mrav4e,явно твоето синче има заслуги  Peace.
Пътуване в чужбина ми се струва доста сериозен подарък.

# 63
  • Malgrat de mar
  • Мнения: 131
А ние искаме тон колони,усилвател.Че нещо били слаби басовете вкъщи Mr. Green

# 64
  • Мнения: 1 685
И аз имам поръчка, да купувам всичко, на което има черепи. Нищо друго не искала Thinking
Имаме си колан с череп, шапка с череп, дънки с череп и..... вече почнах да свиквам с тези черепи.
А мъжки колан с череп видах в едно магазинче, не знам как се казва улицата,но е първата успоредна на Витошка, след Патриарха в посока Магура, завиваш на дясно по нея /като идваш от Витошка/ и на 50 метра на левия тротоар е тийн-магазинчето

 Joy Joy Joyов все едно аз съм го писала-даже по едно време така се унесохме по издирване и закупуване на "всичко черепско" че и аз това лято бях обзаведена с тениска и плажна рокля с черепи Joy Joy
Ама верно маниятапоутихнаСега само ме предупреди че ако било дреха или нещо което не си е пожелал той-хич нямало да му се радва  Crossing Armsи въобще да не купувам  NaughtyВ такъв случай си "поръчвал"на дядо Коледа Mr. Green-достъп до компа и игрите-щото от две седмици е наказан,заради резултатите от входните нива. Close

# 65
  • София
  • Мнения: 5 828
Благодаря за идеите, отивам да търся черепи по магазините  Grinning

# 66
  • Мнения: 1 685
 PeaceДа ти дам малко посока-разни блузки и много аксесоари с подобни форми и щампи  има в т.наречените "метълски" или "R&B" магазини Laughing

# 67
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Момичета,браво,че се сетихте за идеите за подаръци Peace И аз трябва да купувам на племенницата/14год/ и на сина ми,който също е на 14 год. 
Давайте идеи,че нищо не се сещам Praynig Особенно за племенницата.Нали нямам момиче и не знам какво ги вълнува на тази възраст... Flutter

# 68
  • Мнения: 263
Моят син е на 12 г. и иска плосък монитор за компютъра си. Тъй като доста време стои пред компютъра, чудя се какъв монитор  да му купим, че да не му вреди поне на очите. Имате ли идея? newsm78

# 69
  • София
  • Мнения: 5 828
Момичета,браво,че се сетихте за идеите за подаръци Peace И аз трябва да купувам на племенницата/14год/ и на сина ми,който също е на 14 год. 
Давайте идеи,че нищо не се сещам Praynig Особенно за племенницата.Нали нямам момиче и не знам какво ги вълнува на тази възраст... Flutter

Гримове, козметика, парфюми, парцалки  ooooh!

# 70
  • Мнения: 3 479
Може и да ви се стори странна молбата ми обаче, бихте ли ми препоръчали книги, които биха заинтересували 13 годишен младеж newsm78 Последните, които купих на Пепи и той изчете, бяха приключенските романи от поредицата на Труд. Сега обаче не мога да избера нищо подходящо. Да го питам него не става, защото той нищо не иска, но последните, които му купих изчете с удоволствие, така че ще продължавам аз да съм инициативната страна.
И въобще какво четат децата ви?

# 71
  • Мнения: 25 571
Моят син е на 12 г. и иска плосък монитор за компютъра си. Тъй като доста време стои пред компютъра, чудя се какъв монитор  да му купим, че да не му вреди поне на очите. Имате ли идея? newsm78

Мисля, че съвременните монитори са максимално безопасни за очите. Поне са по-безопасни от телевизорите.
Съмнява ме обаче как стоят нещата със самите компютри и влиянието на магнитните полета върху всички нас, особено върху бъдещите репродуктивни способности на децата ни, най-вече на момчетата.  newsm78

Последна редакция: чт, 29 ное 2007, 07:12 от Как` Сийка

# 72
  • Мнения: 3 323
За хеви- металисти и сродни - На Ботев и Парчевич /мисля/ първата пресечна от 5-те кьошета посока пл.Македония отдясно. Магазин Крейзи хорс / или някакъв друг хорс.../.

Галче, на 13 четеше Хари Потър, Спасителя в ръжта, Марио Пузо и мноого литература за древна Гърция - секвите там Троянски войни, Илиади и Одисеи, митове и легенди...

Моят син е на 12 г. и иска плосък монитор за компютъра си. Тъй като доста време стои пред компютъра, чудя се какъв монитор  да му купим, че да не му вреди поне на очите. Имате ли идея? newsm78

Ако си предвидила 4-500 лева, супер идея!

# 73
  • Мнения: 3 740
бихте ли ми препоръчали книги, които биха заинтересували 13 годишен младеж

Джералд Даръл? Особено серията за Корфу.

# 74
  • Мнения: 3 323
Да!!! Моето семейство и други животни и Птици, роднини и животни - изяде ги!

Общи условия

Активация на акаунт