Писмо от Дядо Коледа?

  • 12 059
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • СОФИЯ
  • Мнения: 853
Вече толкова възможности има човек в това отношение. Въпросът е да уцели правилния адрес! Peace

# 31
  • София
  • Мнения: 2 530
Мили Дядо Коледа, казвам се Деси.Живея в град София.Понеже тази година аз не слу6ах много ,освен вси4ко те моля да ми донесе6 мини фотоапарат, като обе6тавам,4е другата година 6те слу6ам пове4е.

С много оби4-ДЕСИ                                                                                                                                                                         

Това, определено не го сванах.

# 32
  • Мнения: 3 622
Мили Дядо Коледа, казвам се Деси.Живея в град София.Понеже тази година аз не слу6ах много ,освен вси4ко те моля да ми донесе6 мини фотоапарат, като обе6тавам,4е другата година 6те слу6ам пове4е.

С много оби4-ДЕСИ                                                                                                                                                                         

Това, определено не го сванах.

И не само ти  Thinking

# 33
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Не се чудете hope123 e объркало с Писмо ДО Дядо Коледа.

# 34
  • Мнения: 400
Ето го обещаното писмо от Дядо Коледа, което получихме от БТК /не е от тази година/
http://www.bgphoto.net/photos/698/o633323848849228750.jpg

# 35
  • Мнения: 1 014
Ние вече пуснахме писмото до Дядо Коледа, даже марка залепихме, сега чакаме отговор от БТК.

# 36
  • Мнения: 1 931
До колкото си спомням можеше да се прати писмо до Дядо Коледа на един адрес. Има ли някой от вас, който да знае адреса и може да ми го напише.
Благодаря ви предварително.

# 37
  • Мнения: 9 052
Не го помня, но мисля, че се намираше в нета и си спомням , че писмата се пускаха по рано. Не zнам нее ли късно вече, вчера беше Николаус и в същност той носи подаръците ... ?

# 38
  • Мнения: 1 931
Ако е късно догодина. Благодаря, все пак.

# 39
  • Мнения: 9 052
Ако е късно догодина. Благодаря, все пак.

Не съм сигурна, трябва да се провери . Ако се намери сайта ще пише до кога са псимата. 

# 40
# 41
  • София
  • Мнения: 1 324
http://shop.speednetbg.net/product_info.php?products_id=1135& … 520dcb071a9ed60f3
Ето тук, от Дядо Коледа, за Дядо Коледа...

# 42
  • Мнения: 342
Току що поръчах писмото на адреса който е дала Кльомба.Доставката до два дни ,цената беше 12,50 доставка с куриер.Надявам се да зарадвам детето.

# 43
  • Мнения: 1 320
Ние пишем на истинския адрес писмо на Дядо Коледа
Santa Claus, 96930 Rovaniemi, Arctic Circle, Finland.
И...?

Връщат ти писмо подписано от Дядо Коледа  Grinning

   и докога да чакам .... то дойде следващата Коледа , а от стареца ни кост ни вест .... нищо не стана ... децата бяха много разочаровани . За капак на всичко и от детската градина миналата година пуснаха няколко .. пак същото ...НИЩО!

# 44
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз приготвих писмо от мен / тоест Дядо Коледа / за Алекс и Бети. Към 20 ще ги пусна в пощата.
Отделно сега ще пишем писка до Дядо Коледа с марка, които също ще пуснем в пощата и дано някой ни отговори.
Интересно ми стана само, как БТК отговарят? В смисъл как писмата стигат до тях, за да знаят на кого да върнат отговора? Пишете до Дядо Коледа , БТК ли? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт