Хуманитарна акция "От бебе за бебе"

  • 9 171
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
здравейте добри хора.Аз вече се обърках от толкова много теми и не знам каде да пиша, за да предложа помощ.Не разбрах дали все още мога да донеса дрешки в този център,а имам много.Не разбрах също каде, в кои район е този адрес и дали още е същия, не ми се смейте, от София съм, но не знам наизуст улиците.Имам също и дрехи за по-големи които не зная каде да занеса.Прибрала съм всичко по пликове и съм ги запечатила но ме е страх че ако още малко никои не ме опъти нанякъде, така ще си останат дрехите и ще се съсипят.Искам също да попитам дали мога да донеса играчки, използвани но здрви,ако трябва ще ги изваря или нещо подобно.Благодаря че ме изтърпяхте и моля за отговор,ако искате на лични.Благодаря!!!

# 61
  • sofia
  • Мнения: 7 477
здравейте добри хора.Аз вече се обърках от толкова много теми и не знам каде да пиша, за да предложа помощ.Не разбрах дали все още мога да донеса дрешки в този център,а имам много.Не разбрах също каде, в кои район е този адрес и дали още е същия, не ми се смейте, от София съм, но не знам наизуст улиците.Имам също и дрехи за по-големи които не зная каде да занеса.Прибрала съм всичко по пликове и съм ги запечатила но ме е страх че ако още малко никои не ме опъти нанякъде, така ще си останат дрехите и ще се съсипят.Искам също да попитам дали мога да донеса играчки, използвани но здрви,ако трябва ще ги изваря или нещо подобно.Благодаря че ме изтърпяхте и моля за отговор,ако искате на лични.Благодаря!!!

никой няма да ти се смее мила  bouquet

да,можеш да занесеш дрешки в центъра.Намира се в зона Б18 .....Посоката е малко след МОЛ София към Кр.поляна....От лявата страна ,навътре в комплекса.Намира се в дома за бебета Св.София на ул.Гюешево 18 Hug

ДРехите за големи бихме ги взели ние,но към края на май .До тогава нямаме физи4еската възможност .

Благодарим за помощта  bouquet

# 62
  • Мнения: 762
Подготвила съм втора пратка за дома,но се чудя нещо,което май е по-добре да питам.Имат ли нужда от пелени (за многократна употреба),защото аз отгледах дъщеря си с ЕБХ и ми бяха доста полезни,но не знам дали се използват и дали са нужни?

# 63
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Подготвила съм втора пратка за дома,но се чудя нещо,което май е по-добре да питам.Имат ли нужда от пелени (за многократна употреба),защото аз отгледах дъщеря си с ЕБХ и ми бяха доста полезни,но не знам дали се използват и дали са нужни?

аз ли4но се съмнявам newsm78

Би могла да звънеш и питаш там в центъра Peace

# 64
  • софия
  • Мнения: 636
От много време търся начин да помогна на нуждаещи се бебета и дечица. Пращах колети на самотни майки, за които разбрах тук от форума, но ще се радвам да помогна и на още дечица. Разбрах, че центъра се намира на ул. Гюешево, навярно около бившия обувен завод? Може ли да ме ориентира някой зе телефон или как да намеря координатите в търсачката, защото не ми се отваря линка от първия постинг, а не знам и точното име на центъра. Благодаря предварително.

# 65
  • софия
  • Мнения: 636
Кой би проявил интерес към употребявани шишета на Авент-6броя, с гривни, без биберони естествено?

# 66
# 67
  • sofia
  • Мнения: 7 477
тъкмо мислех да пиша Twisted Evilв темата........
днес разговарях с хората от фондацията .Необходими са им коли4ки ,дрешки,обувки..........вси4ко както обикновенно Peace
Центъра си работи с пълна пара и о4аква всякаква помощ  Hug

# 68
  • Мнения: 762
Имам една триколка на TCM,но не се събира в нашата кола,а иначе наскоро занесох една кола дрешки,обувки,играчки и подготвям новата партида.
Ако някой има по-коляма кола и е склонен да мине през Младост-да се обади,ще си платим за бензина.

# 69
  • София
  • Мнения: 334
Здравейте!

Много ми  хареса тази инициатива! Проектът е великолепен просто!

От София съм, но от скоро живея в Бургас. При следващата ми визита с радост ще дам каквото имам от моята дъшеричка на центъра.

Разгледах сайта и видях, че има ''клонове'' на центъра в Монтана и Пловдив. Има ли идеи да се направят такива и в други градове?!
Нуждаещи се навсякъде за съжаление!
Поздрави!

Общи условия

Активация на акаунт