Хуманитарна акция "От бебе за бебе"

  • 9 164
  • 69
  •   1
Отговори
Скъпи майки,

започвам това писмо, защото имам подкрепата на Движението на българските майки.

Фондация "За Нашите Деца" и Движението приканват всяка от вас, която има възможност да дари старите неща на своето бебе, за да подпомогнем бебета и техните майки в беда.

Повече за инициативата можете да видите на www.bebeta.forourchildren-bg.org

Ще се радвам да отговоря на всички ваши въпроси!


Поздрави,
Александър Миланов
Фондация "За Нашите Деца"

# 1
  • Мнения: 369
Чудесна инициатива, поздравления!   bouquet  Надявам се по-късно да мога да се включа с материална помощ.

Но защо на сайта пише: "Очакваме Вашите дарения и подкрепа до 15 декември 2007 г. "? След това нали няма да спирате да покрепяте тези семейства?  newsm78

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ot koga q 4akam tazi tema.Сашо,Роси съм Hug
Добре,искам и аз да приканя вси4ки,които имат какво да предоставят нека го направят ,защото този проект е бъдещето и само така ще се затворят входовете на домовете(ДМСГД).

Ние ще помагаме както можем,но много от вас също могат да са полезни Hug

# 3
  • Мнения: 2 471

Ще помогна с каквото мога 

Последна редакция: чт, 22 ное 2007, 23:33 от Dencho

# 4
  • Мнения: 3 376
В София ли се изпращат нещата?

# 5
  • sofia
  • Мнения: 7 477
В София ли се изпращат нещата?


да, на адреса на центъра.Има го в линка на първия постинг Peace

# 6
  • Мнения: 4 195
разбира се, още другата седмица ще им отнеса сериозно количество, и без друго съм задръстила у нас - то са матраци, то са корита, то са дрехи, играчки ooooh!

# 7
  • Мнения: 28
Чудесна инициатива, поздравления!   bouquet  Надявам се по-късно да мога да се включа с материална помощ.

Но защо на сайта пише: "Очакваме Вашите дарения и подкрепа до 15 декември 2007 г. "? След това нали няма да спирате да покрепяте тези семейства?  newsm78

Не, няма да спрем да подпомагаме тези семейства, но дотогава мислим да набираме дарения. Разбира се, ние надали ще наберем достатъчното, така че... вероятно ще удължим срока.

Разгледайте сайта на инициативата: bebeta.forourchildren-bg.org

Имаме и банери, които са готови. Мога да ги пратя на някого и няма да ви се разсъдря ако ги разпространите... Simple Smile

Благодаря!

# 8
  • sofia
  • Мнения: 7 477
метни банера на адрес

dvbgm@yahoo.com

 Simple Smile

# 9
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Аз бих помолила за банер  Praynig
Вече пуснах e-mail адреса си в контактната форма на уеб-сайта  Peace

# 10
  • София
  • Мнения: 589
www.bebeta.forourchildren-bg.org

Ще се радвам да отговоря на всички ваши въпроси!


Поздрави,
Александър Миланов
Фондация "За Нашите Деца"

Браво    Peace  Навремето ако имаше тази фондация или я бях открила доста проблеми да бях решила. Tired
Аз също съм затрупана с неща ,ще ви пратя.
Но имам един въпрос.Ако ние ви пишем или се свържем с вас за даден слу4ай(самотна майка) примерно,вие бихте ли помогнали или вие преценявата на кого да помагате.Малко ми е тъп въпроса,ама това не ми стана ясно  newsm78

Просто сме до майката в моментите, когато я боли или е в дилема дали да остави новороденото.    bouquet     bouquet   bouquet

# 11
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Бамби,те работят на територията на район Възраждане.Но нека и Сашо поясни Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 589
Бамби,те работят на територията на район Възраждане.Но нека и Сашо поясни Peace

Това не го видях,явно съм го изпуснала. newsm78
Ако може Сашо да поясни  Peace   bouquet

# 13
  • Мнения: 620
Поздравления за прекрасната инициатива в подкрепа на превенцията на изоставянето на деца. Имам едно питане и то е как получавате сигнали от болницата. Тоест при соц. на тях им звънят по телефона и ги предупреждават а при вас как става?

# 14
  • Мнения: 2 471
Приготвила съм колет и моля да ми кажете до кое име да го адресирам. Благодаря Ви

Общи условия

Активация на акаунт