www.promod.eu - 14

  • 11 939
  • 452
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 11 340

Малко обща информация, за да няма постоянно повтарящи се въпроси:

Доставката до БГ е 30 евро, има лятна промоция, 22.50 евро е при поръчка за над 60 евро. След всяка поръчка имате 15 дневен срок да направите следваща с безплатна доставка. Сайта има опции за разглеждане в няколко вида валута, варианта да поръчвате в евро е най- евтин, ако се чудите как да видите цените в евро, отивате най- отдолу на страницата, там има 4 кръгчета с 4 знамена, последното е на ЕС, натискайки го се зарежда нов прозорец- избирате страна БГ и език Английски, сайта се отваря наново, но вече с цени в евро, плаща се единствено с Кредитна карта, аз плащам с ПИБ/Виза и нямам проблем, размерите са напълно реални, номерациите си отговарят, обувките са по българска номерация. Ако имате колебания, когато изберете даден артикул, до падащото меню за размера има един розов въпросителен знак където е таблицата с размерите, почти всичко в сайта е с pop-up window така че може да заредите веднъж и да си го ползвате спокойно докато разглеждате. Доставката е 7-10 работни дни на посочения адрес, обикновено в работно време. Това се сещам засега, добавяйте, сигурна съм че има още някой повтарящ се въпрос, който съм пропуснала, извинявам се за което!

Може да се организира обща поръчка, всичко е въпрос на желание!
Поръчващи по местоживеене:
Тедито- Варна - поръчка се прави всяка седмица, поръчва за цялата страна
Чоколина- Варна- само за Варна

НАШИТЕ НЕУСПЕШНИ ПОКУПКИ
име и парола: promod
това са неуспешни поръчки, които са непотребни за нас, но може да допаднат на някой друг

ПРЕВОДАЧ

ПРЕДИШНИТЕ НИ ТЕМИ:

ТЕМА 13
ТЕМА 12
ТЕМА 11
ТЕМА 10
ТЕМА 9
ТЕМА 8
ТЕМА 7
ТЕМА 6

# 1
  • Мнения: 589
пу, в този късен час, в тази тема да се запиша аз

# 2
  • Мнения: 9 095
ето ме ето ме, тука съм, Чоколина, благодаря Hugче тази 13та ми беше трън в очите

# 3
  • Мнения: 3 209
И аз съм тук  Grinning

# 4
# 5
  • Мнения: X
Привет - моята пратка наистина е загубена и сега я издирват от UPS. Не знам какво ще се случи ако не я открият - дали ще ми възстановят парите, ще ми пратят отново нещата или ще пия една студена вода?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мина, ужасно неприятно! Rolling Eyes Ти свърза ли се с Промод? Или още се издирва от UPS? Нали уж в сайта трябва да им отбелязвания, ако пратката се е загубила по пътя? Освен ако е станало от София до Варна... newsm78

# 7
  • Мнения: 122
Това е много кофти. Аз си мислех, че с UPS няма да има проблеми, а то какво се оказва.

# 8
  • Мнения: 9 095
чоколина, трите последните са най- хубави Peace

Мина, докъде ти е била пратката като се е загубила, как така ще се загуби ooooh! от ИнТайм ли ти казват че я няма, тука във Варна или направо ЮПС? а с Промод свърза ли се? Shocked

# 9
  • Мнения: 38
Моля Ви да ми помогнете да си поръ4ам някои неща.Ако е  възможно да се комбинирам с някой за поръ4ка.

# 10
  • Мнения: 9 095
ти какво искаш да ти обясним как да поръчаш, или да се комбинираш?? Peace

# 11
  • Мнения: 38
Ако е възможно да се комбинирам.Нямам извадена кредитна карта.

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 290
Имам един въпрос Embarassed Може да ви се стори мн тъпичак Embarassed Като се комбинирате от кой сайт поръчвате?( http://www.promod.eu или http://www.promod.fr) защото си харесах една жилетчица, на едното място е 9,90 а на др 19,90. И др ми въпрос е как организирате плащанията като се комбинирате? Към кого трябва да се обърна да изпратя парички и координати???

# 13
  • Мнения: 9 095
Аничка, поръчвам от френския, там излизат новите намаления и новите артикули първо, пишете ми по едно ЛС да се разберем, аз организирам поръчки Peace

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Мина, ти кой размер си поръча от черното палто - 34 или 36?! newsm78
Става ли да се носи със сако отдолу или по-дебела блуза?

Много е неприятно това с поръчката ти! Дано да постъпят коректно от Промод или ти се намери по-бързо поръчката! Peace

Общи условия

Активация на акаунт