Има ли запечени бебета от Фризовом?

  • 502
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 716
Ние ли сме единственните или другаде е проблема? newsm78 Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 586
Ние от Фризовома се оправихме а имахме 2 месеца запек ,дори на кутията пише да се дава при такива проблеми - защо на пробваш да дадеш дуфалак за няколко дни ?

# 2
  • Варна
  • Мнения: 161
Аз мисля че Фризовом-а действа точно обратно.Поне при нас е така. Нямаме проблем със запек.Все още им смесвам Фризо и съм доволна и за акането и за повръщането.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 716
При нас станаха по зле нещата още от 2 ден с Фризовом!
Дуфалак не ни помогна!
Мисля да си мина пак на Аптамил newsm78 

# 4
  • Мнения: 491
Ние също сме на фризовом,заради повръщане.От 2-я месец започнах да го давам,и в продължение на месец ахкаше на всеки 2 часа.Сега вече след като свикна с млякото по 1-2 пъти.Фризовома по принцип е против запек,повръщане,колики,алергии......

# 5
  • Мнения: X
Фризовома е едно много добро мляко, което при дъщеря ми оправи и запек и колики, и повръщане.
Важно е да се има предвид, че всяко едно мляко дава своите "резултати" след около седмица. Т.е възможно е първите два - три дни да има запек/разстройство, дори колики, докато стомахчето привикне. Зависи и от какво мляко си минала на Фризовом, ако е от същата марка прехода почти не се усеща, ако е от друга, може да е осезателен.

# 6
  • Мнения: 139
Ние страшно се запекохме от Фризовома!Започнах Аптамил И вече 2 месеца не сме прескочили ден!

# 7
  • София
  • Мнения: 5 716
Ние бяхме на Аптамил и минахме на фризовом и аптамил като аптамила е 1 л. а фризовома 3 Rolling Eyes въпреки това сме с ужасен запек като преди с аптамила не бяхме толкова зле! Confused
Не знам вече какво да правя! Взех му снощи и чай Блевит Л,пие го но малко след това го връща Confused

Общи условия

Активация на акаунт