Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Пловдив

Здравейте всички!
Предстои ни ваксинация - ДТК + полиомиелит - която е задължителна. Предложиха ни комбинирана ваксина - ДТК + полио + хемофилус инфлуенца /срещу заплащане, но това не е от значение Smile/.
Моля, ако някоя мама има опит от прилагането на такава ваксина, да го сподели - интересувам се как се понася, имали ли сте някакви по-изразени реакции и изобщо всичко, за което се сетите. Благодаря!
Цитирай

напиши в търсачката ,,пентаксим,, и ще ти излязат стотици мнения за ваксината
Цитирай

Пловдив

Благодаря, ще погледна - не бях запомнила името Embarassed
Цитирай

София

Това, което са ти предложили е по-добрия вариант Smile
Цитирай

София

Да, Пентаксим е най-доброто засега. Странични реакции почти няма. Ваксините в аптека струват около 64 лв. бройката, педиатрите я продават по-евтино.
Цитирай

София

Да, и ние сложихме Пентаксим и нямаше никакви странични реакции
Цитирай
понеже виждам, че си от Пловдив. Пентаксим има в аптеката в поликлиниката в Тракия на цена от 56.32 лв в момента/ поне преди 3-4 дни имаше/ Там е най-евтиното, което знам . Става въпрос за аптеката след като влезеш вътре в поликлиниката, на образцови аптеки- да не се объркаш, че там са 2 аптеки една до друга. Аз от там си взех Пентаксим. А ако пуснеш пентаксим в гугъл ще ти излезнат много интересни неща, бих ги казала обобщено, но пиша с една ръка / с другата държа бебо/ и ще ми отнеме много време Smile
Цитирай

София-Люлин

Да, и ние сложихме Пентаксим и нямаше никакви странични реакции
Peace
Цитирай

софия

PeaceПентаксим - страшно съм доволна и трите пъти нямахме никакъв проблем
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

И ние се спряхме на Пентаксим-днес ни биха първата инжекция... Very Happy
Цитирай

под жаркото слънце

Пентаксим  Peace
Цитирай
Пентаксим-ок е, само да знаеш, че трябва да се пренася в хладилна чанта и да се съхранява в хладилник, ако ти ще си я купуваш Naughty
Цитирай

На дъщеря ми й биха трите дози Пентаксим. Нямаше никакви странични реакции, много съм доволна и ти я препоръчвам. Peace Съхранява се в хладилник, а като тръгнете към лекаря не е необходимо да я пренасяш в хладилна чанта, споко. Само ако се очертава да чакате 2-3 часа преди да я бият, тогава в чанта.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.