Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Проблемно забременяване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

След като ходих по спешност за ФМ при Доц.Томова и Д-р Димитрова, се потвърди диагнозата за сериозна аномалия на бебето и ми предстои най-лошото- прекъсване на бременността по медицински показатели, т.е. дефект на коремната стена на плода.... Още не мога да го повярвам, че се случва с мен и с бебето ми...трябва да реша дали въобще, къде и как да стане това, като преди това се изисква одобрение от специална Комисия...ако някой, не дай си Боже, е минал през това, моля да се свърже с мен да ми обясни какво следва. Благодаря на всички за подкрепата  Hug Бъдете здрави!
Цитирай

Ох,мила!Знам ,че ти е трудно,но аз не съм преминавала през това,за да ти дам инфо.Просто пиша,за да ти кажа,че съжалявам и да бъдеш силна!!!
Цитирай

София

Msbilt, много съжалявам, че не мога да помогна нито със съвет, нито с нещо друго, освен с духовна подкрепа.  Praynig
Искам да ти пожелая сила и много кураж в това, което ти предстои! Hug
Цитирай

София

Мила много съжалявам.Когато аз загубих моето бебче ,в мой та стая беше едно момиче със същата аномалия на плода.Предизвикаха и аборт и на хистологията се доказа диагнозата ,също беше установена от док Димитрова.Успех и бъди силна .Сигурна съм , че накрая ще успеем всички!
Цитирай

София, "Младост 3"

ще те посъветвам да пуснеш темата в родители преживели загуба....
много съжалявам. много.
не знам за тази комисия, нито за документалната страна на въпроса, но иначе - иначе ще ти с предизмика раждане и .... уф никак не ми се пише, както и да е предполагам теб повече те интересува дали ще те разкарват по др бюрократични инстанции
сега се сещам че потребител Минзухар - беше направила аборт по мед показания в седми или осми месец - може да я питаш на лс как е минало и по процедурата
има и други и затова те съветвам да пишеш в другия подфорум
Цитирай

Миличка, много съжалявам, и аз не мога да те посъветвам, но правилно са те насочили към другите подфоруми,  Hug Hug Hug тук наистина човек може да намери подкрепа  Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай

София

Съжалявам, съвет няма, мъката е за теб, самата процедура ще мине и замине, но тъгата ще остане в сърцето ти за цял живот.
Цитирай

близо до София

Миличка, толкова съжалявам!  Hug Hug Hug
Цитирай

B HONDA CIVIC

Бъди силна а болката се лекува скоро сама ще разбереш как ......... пожелавам ти скоро друго бебе Praynig
Цитирай

една моя приятелка имаше същия проблем, но никой не беше го установил преди раждането. Откриха го едва в родилна зала. По спешност ги откараха с бебенцето в София за операции и го спасиха..изживяха голям ужас, но детето си е живо и здраво.
Докторката, при която ходиш обаче е една от най-добрите в диагностиране на рискова бременност и сигурно знае повече от мен...тя какво ти предлага какви са рисковете???
Цитирай

Аз също знам за такъв случай.Жената не ми е много близка, но след раждането са направили веднага операция на бебето.Поговори с докторката.Тя най-добре ще те посъветва.Дано да имаш избор.
Цитирай

Казаха,че прогнозата не е добра, даже никак, защото от черъвцата са навън 2/3,  иначе всичко останало като органи на бебето са 'перфектн' като развитие, което още повече ме натъжава.... В момента чакам да се консултирам с още няколко специалиста  ще решим с мъжа ми какво да правим. Благодаря ви за подкрепата Hug
Цитирай

Много съжалявам Sad
Цитирай

в Австрийско...

И за съжалявам  Sad Дано да има някакъв шанс всичко да се оправи  Praynig
Цитирай

msbilt , кураж! Дано мине физически леко и бързо се възстановиш! Praynig
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.