ЦвЕтНи ИдЕи За БеБеШкАтА СтАя

  • 29 759
  • 64
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 800
Преди малко случайно попаднах на този сайт с бебешки стаи. Слайд снимки са, а ако кликнете под малкото обяснение на линка " see more", има малко повече детайли от показаната стая. Дано ме разбрахте Embarassed, ето линка:

http://www.bhg.com/bhg/slideshow/slideShow.jsp?slideid=/template … d=nursery%20rooms|394279342

# 46
  • Мнения: 3 034
в този сайт има по принцип много хубави идеи за какво ли не  Peace регистрирайте се ако искате, безплатно е, аз имам отдавна регистрация и даже за готвене често ходя там  Simple Smile

# 47
Попаднах на този сайт  http://www.enfant-ti-age.com/
Какво ви е мнението за тези легла?Харесват ли ви?Бихте ли си купили такова?

# 48
  • Sofia
  • Мнения: 559
Някои идеи и от мен



изключвам само бебешкия кош от тази снимка, не ми е съвсем в мой стил  Rolling Eyes
повивалника на тази фирма е просто страхотен, подробно пояснение за него има тук  -  http://www.gesslein.de/kommode_lj.htm горната част се върти в най удобно положение според случая, а и събира доста.


и това ми харесва лично на мен, на същата фирма е. Ако не ти ти е досадно че е на немски можеш да разгледаш сайта по подробно, имат различни цветови комбинации, за да можеш да си го представиш по добре.

Леглата от последния сайт който си пуснала обаче също са страхотни. Имаш време, сигурна съм че ще намериш нещо различно и хубаво, но така че да ти харесва и да ти е удобно.
Дано и изпълнителите на поръчката се справят с изпълнението, защото това понякога се оказва най трудното.   Peace

дано каквото и да избереш,

# 49
  • Мнения: 3 034
Попаднах на този сайт  http://www.enfant-ti-age.com/
Какво ви е мнението за тези легла?Харесват ли ви?Бихте ли си купили такова?

аз видях само 5-6 легла и ми се струва, че за новородено не са удобни и не са практични за майката  Peace другото, което би ме спряло е, че определено изискват същия стил мебели, а гаранция че на детето ще му харесват няма. но зависи колко пари имаш да хвърлиш и в последствие ако трябва да подменяш всичко  newsm78 за мен за новородено са най-подходящи класическите легла - с решетките, с няколко положения на матрака да не си упиш кръста постоянно, с възможност да им закрепиш повивалника отгоре и не на последно място - да ги ползваш дълго време като сваляш матрака и накрая махнеш страничната решетка  Peace на нас ни връчиха една лщлка-легло подарък и ще снимам тези дни стаята, макар че люлката ще бъде заместена с легло в скоро време  Crazy

# 50
  • NL
  • Мнения: 520
L_i_l_i  Интересни като идея са леглата но някои от тях са с такива ръбове,че ми се струват чак опасни.Съгласна съм с simplyaven и за мен най-добре си е класическият модел и по-голямо,че растат с буквално с часове бебоците.Дъщеря ни в  момента спи при нас в една лЮлка,няма и два месеца откакто се роди и вече  и е съвсем по мярка.След сигурно още два и няма да се побира в нея.

# 51
# 52
  • Мнения: 14 488

това вашата детска стая ли е? не искам да те обиждам, но е ужасно  Sick

# 53
  • Мнения: 1 305
Не е ужасно, просто стилът не е подходящ за детска стая. Ако беше друг вид помещение би било супер. Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 6 999
Dame

Тъкмо напротив... за бебешка стая е ОК. Четох, че бебетата се стимулират и виждат най-вече неща в черно-бяло. За това и да гледат играчки в тези цветове било най-подходящо за тях... Шарени и цветни по-късно.  Peace

# 55
  • Мнения: 1 305
Я виж ти!  Thinking
И все пак аз не бих си преобзавела детската след 6 месеца  Confused
Пък и за родителите е по-уютна стаята ако е по бебешки пъстра  Hug

# 56
  • Мнения: 3 034
тук пък ни казаха, че бебетата първо виждали синьо и червено, после жълто и затова играчките били все в тези цветове  newsm78 ние сме дотук със стаята, остава леглото, което ще пристигне след Нова Година и ще бъде на мястото на люлката, която аз искам да махна и ще видя къде ще я забутам  newsm78 леглото е бяло. вчера взехме и комплект за него - чаршафи, онова нещо, което го обикаля и одеялце, като го доизкусуря пак ще снимам   Crazy
онова синьото, което стърчи от люлката е висящата музикална играчка за леглото, да не се чудите  Laughing







# 57
  • Мнения: 1 800
Аз пък четох, че не трябва да са ярки цветовете. Бебето основно спи в стаята си и трябва да са меки , пастелни тонове за успокояване Thinking

Май всякакви теории има....

# 58
# 59

Общи условия

Активация на акаунт