мъглата

  • 2 395
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 159
Здравейте,мами!Вече 2-ри ден таз мъгла ни влудява!Моя мрънка и си търси разходката,понеже е свикнал поне 2-3 часа на вън!Днес май ще се пристраша да го изкарам!Вие изкарвате ли си децата в това време??

# 1
  • в Низината
  • Мнения: 705
Толкова малък не съм го извеждала, когато е имало мъгла. И сега избягвам.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 522
В мъгла не съм я изкарвала. Прекалено влажно е според мен. Все пак го диша този влажен въздух, получават се бронхити.

# 3
  • Мнения: 27 524
Никога. Мъглата е единственото, което може да ме спре да не го изведа. И аз самата гледам да не излизам, ако не се налага. Мъглата не е само влага, а и много, много мръсотия, изпарения и малки частици кой знае какво  Sick

# 4
  • Мнения: 2 722
Аз кашлям, докато заведа баткото на детска сутрин, баткото кашля от мъглата също, та втори ден си се мъчим у дома - правя се на маймуна и си играем.
До колкото знам мъглата е вредна. Обаче защо точно - не питай - нямам идея. Приела съм факта на доверие и съдя по това как ми влияе на мен.

# 5
  • София
  • Мнения: 6 011
Не го извеждам в мъгла, особено такава гъста като сега. Беснее, не беснее-това е.

# 6
  • Мнения: 128
и аз не ги изкарвам когато има мъгла по добре да изчакате с разходките ще помрънка малко но после ще му се реваншираш Laughing

# 7
  • Мнения: 1 931
Ако има кой да ги гледа не ги извеждам. Аз кашлям много като изляза на тази мъгла на вън, а на тях мъничките какво ли им е? Сутрин водя баткото на градина ама добре,че ни е зад блока и за минута сме там.

# 8
  • Мнения: 7 201
Мъглата не е само влага, а и много, много мръсотия, изпарения и малки частици кой знае какво  Sick
Именно!Никога не излизаме в мъгливо време!

# 9
  • Мнения: 1 896
Mай само аз съм от 'лудите', които са извеждали детето си и в мъгла.
Мятам дъждобрана върху количката и го извеждам.  Hug

# 10
  • Мнения: 1 477
Мъглата не е само влага, а и много, много мръсотия, изпарения и малки частици кой знае какво  Sick
Именно!Никога не излизаме в мъгливо време!
И ние си седим вкъщи при такова време.

# 11
  • Мнения: 1 317
Ужасна гадна мъгла, затворници сме и ние вкъщи от вчера  #Cussing out

# 12
  • Мнения: 2 818
Ако зависи от мен няма да излизаме, но ми се налага поне за малко, за да вземем каката от детска.
Силно се надявам тази година да не се повтори миналогодишната твърде дълга мъгла  Sick

# 13
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Аз вчера го изкарах човечето за 20 мин.,но се беше показало слънчице  Sad.И докато се приберем така падна мъгла,че после се чувствах гадно и съвестно,че съм го извела. CryДнес няма да излизаме!!!

# 14
  • Мнения: 44
Никога. Мъглата е единственото, което може да ме спре да не го изведа. И аз самата гледам да не излизам, ако не се налага. Мъглата не е само влага, а и много, много мръсотия, изпарения и малки частици кой знае какво  Sick
Така е  - ужасно време.

Общи условия

Активация на акаунт