Житна диета

  • 119 682
  • 522
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 958
Привет отново Hug
Да споделя, знам само един магазин на Шишман за диетични храни, където бих могла да намеря не-грухана пшеница.
Не знам дали ти е на път до Римската стена има едно магазинче,на самия пазар,там трябва да има,другото е на Плиска,аз оттам го купувам,и си мисля дали например в Халите няма диетичен щанд newsm78
Може ли да споделите също дали има видима промяна в кожата на лицето ви, защото на мен ми се образуват малки пъпчици напоследък и се чудя от какво, като си се храня доста здравословно newsm78 Та с житцето може и да се очистя с повече късмет Hug
Идеална кожа имах само като бях принудително на зеленчуци и плодове Rolling Eyes
Моето лице става много хубаво ,а също косата , ноктите и зъбите заради витамин В,който се съдържа в житото  Peace
Danielka1,за съжаление не знам нищо за магазините в Търново,но при нас в по-големите супермаркети на щандовете с диетични храни има житни кълнове,ако намериш,почни с това,то те са още по-ценни от свареното жито,което аз си правя,но на мен не са ми толкова вкусни като него,ако не-тогава във вторник thumbsup

# 61
  • Мнения: 533
Момичетааа, ама как може заради това МЦ да кача 2кг за един ден Shocked, така се скофтих...наистина ли е нормално, или аз съм в грешка?
Жедира, намерих житото, ще го готвя днес, имам въпрос: Аз хапвам само плод до обяд, принцип от РХ, който ми е вече навик Hug Има ли проблем с това  newsm78 Трябва ли да ябълката и орехчето да бъдат объркани с житото или може отделно newsm78 Просто организма ми е свикнал с РХ и би ми станало тежко Blush
Момичета, днес започва втората лунна фаза, още по-добре за нашата диетка  Hug Hug Hug
Успех в този прекрасен, слънчево-мразовит ден  Hug Hug Hug

# 62
  • Мнения: 958
Здравейте,житенки  newsm51
Аз днес не отчетох минусче,но не се тръшкам,защото то не може пък все така... newsm78,днес обаче съм си планирала спорт,степ-аеробика и след това сауна,да подпомогна отслабването и изчистването  newsm48
Sladune,добре дошла  Hug Hug Hug
Няма никакъв проблем,ако искаш не яж до обяд,аз напоследък изобщо не съм гладна ,сигурно стомахчето ми се е свило и вчера ядох житото чак в 14ч. и накрая ми остана сигурно половината,но ябълките си изядох,ябълките си ги яж отделно,защо ти е да ги стържеш,и арехите и меда,всичко можеш да си разпределиш когато и както ти е приятно  bouquet

# 63
  • Мнения: 1 424
Здравейте,момичета  Grinning
Днес отчитам -1 кг  Party  Кофтито е ,че се събудих със зверски болки от МЦ и ще поизчакам с диетата поне 2-3 дни...  Confused
Успех на всички ви   bouquet

# 64
# 65
  • Мнения: 958
Добро утро,момичета,само аз ли останах  newsm78
Днес отчетох по-малко от 0.5кг надолу,но си спомням,че и миналия път като правих диетата след 5-ия ден имаше застой в свалянето,но след това кантарчето пак тръгна надолу,така че не се отчайвам ,а си продължавам с диетата,даже се чудя ако не си сваля килцата до 10-ия ден дали да не я направя 12 Thinking.Чувствам се чудесно,само дето тренировката ми вчера беше никаква,нямам силици да скачам,така че няма много да се изхвърлям и следващата седмица с тренировки Rolling Eyes Как сте,момичета,отчитайте се  Hug
mimi@avi,как върви,нали не си се отказала,похвали се малко да ни стимулираш  bouquet
vodka_s_led,като ти отмине кризата от МЦ заповядай отново  Hug
Sladune,имаш ли вече отчетен резултат  dontknow

# 66
  • Мнения: 958

Черпя едно чайче                                               и орехчета                                            и медец към тях  Hug

# 67
  • Мнения: 2 147
Житни момичета, здравейте Simple Smile
Сварих го и  от утре съм с вас newsm78.. поне 2-3 дни newsm78

# 68
  • Мнения: 861
Добро утро!
От днес съм с вас. Сварих си вчера житото-маправо за 3 дни. За офиса днес си взех колкото се побра в малка кутийка от маргарин, че нямах никакъв подходящ съд. Добавих една пълна чаена лъжица мед, ама май доста сладко стана  Sick. Имам тук и една огромна ябълка, която си е равна на две  Laughing. Така че това ще ми е до 4 часа. Мисля да мина и до пазара за сурови орехи, че за днес нямах готовност. Тях мисля да ги начупя и да ги сложа в сместа. Със сигурност това нещо ще засища, само не не знам как ще се издържи толкова дълго време на него, но ще пробвам. Колкото издържа-толкова. Кой е водещия по дни в групичката? Jedira, кой ден ти е днес?

# 69
  • Мнения: 958
Добро утро,милички  Hug
Днес най-после 0.5кг надолу newsm44 ,днес съм решила да ходя на фитнес,малко пътека и малко колело,и малко корем,пък каквото направя,за колкото имам сили  newsm39
Много се радвам,че още хора са се включили при нас, zzz@2, ReGe, добре дошли  wavey
  ReGe,яж три ябълки,няма значение големината,само блойката,на мен днес ми е девети ден  bouquet

# 70
  • Мнения: 268
Здравейте сладуранки!
Не съм се отказала, но в къщи нямам нет. Искам да се похваля, че за пръв път издържах да съм режимна през почивните дни, даже и лунната издържах. Та резултата е - 1,5 кг. Laughing
Продължавам си с житцето. Днес ми е 7ми ден, но може и да я направя 11 дни до петък.
Хубава седмица на всички!

# 71
  • Мнения: 533
Привет, житнички  Hug Hug Hug
При мен още няма отчетен резултат, защото не успях да започна вчера Embarassed Цял ден бях на Витоша само на две ябълки и чай, ходих от Драгалевци до Черни връх и след това до Алеко и то по къс ръкав хехе Crazy та след тая одисея прекрасно-слънчева бях като труп, и хапнах домашна баница с праз, не си го позволявам по принцип, но просто си го заслужих Hug та от днес съм на житцето, но съм в МЦ  Crossing Arms, така че предполагам резултатът ще дойде по-късно Hug
Кога най-късно вечеряте между другото newsm78
Пожелавам на всички много минусчета и усмивки   bouquet  bouquet  bouquet

# 72
  • Мнения: 463
Сварих аз житото и почвам от днес. Дано да има резултат. Искам поне 3 кг, ама ще видим #Crazy

Момичета, колко време го варите житото и после колко време кисне, и най-важното "цъфва" ли ви житото, т.е. разпуква ли се или си стои на зрънце newsm78

Последна редакция: пн, 03 дек 2007, 12:35 от РИДИК

# 73
  • Мнения: 2 147
Здравейте момичета Grinning до тук добре Hug, дано издържа днес и мисля, че утре ще е по- лесно newsm78
Прави сте били, не пише грухана пшеница, а само пшеница Crazy и моето си се разпукна доста, че май го забравих Party

# 74
Здравейте,разбрах че пиете кафе или греша.А има ли сред вас такива които пушат?И как се отразява това на организмави?Защото аз заради тези цигари ми става зле но пусто не мога да ги спра.Та искам да попитам дали по време на диетата може да се пуши?Благодаря предварително.   Много минусчета ви желая.Ако може от утре съм с вас.

Общи условия

Активация на акаунт