Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 100 отговора

София

Момичета, знам че темата е преекспонирана. Но какви витамини пиехте по време на бременността си и как се чувствахте от тях. Лекарят, при който ходя ми каза аз да си избера от коя марка да пия. Според него всичките на българският пазар били еднакви. Но проблемът е, че аз не мога сама да реша. Ще съм ви много благодарна да ми пишете.
Цитирай

Pyce

Аз не съм взимала никакви витамини когато бях бременна,не намирам смисъл от синтетичните такива.
Цитирай

в Надежда-та

Фолиева кисилина и Центрум Матерна
Цитирай

София

Аз пиех матерна, но сега точно тях ги няма...има центрум матерна вместо тях.
Ами доволна бях, не чувствах никакви странични реакции, изследванията ми бяха ок, бебо също....
Цитирай

София

ХИП натал,но не съм пила много.Хапвах си пресни плодове и зеленчуци  Peace
Цитирай

Sofia-Pavlovo

Фолиева кисилина и Центрум Матерна
Peace
Цитирай

Варна

В началото фолиева киселина и Сорбифер /желязо/, но после спрях всичко и се чувствах прекрасно. Изследванията ми бяха добри. Ядях много плодове, зеленчуци и ядки!
Цитирай

в Надежда-та

newsm78заради хемоглобина предполагам, но това не е витамин Naughty
Цитирай

Варна

Цитат
Сорбифер /желязо/
заради хемоглобина предполагам, но това не е витамин

Така е, не е витамин, но при бременност много често пада хемоглобина и затова споделих какво съм пила.
Не е по темата - съгласна съм Peace
Цитирай

София

Аз не съм взимала никакви витамини когато бях бременна,не намирам смисъл от синтетичните такива.

Аз също.
Пробвах Матерна на своя глава - почувствах се доста зле, стомахът ми много се раздразни и ги спрях.
Цитирай

София - Младост 1А

пиех витамини Матерна. Не съм имала дразнене или странични ефекти.
Цитирай

София

С първата бременност не съм пила, а сега от момента в който разбрах пия Вега пренатал формула - има си дневната доза фолиева киселина и другите необходими съставки, малки капсули е и не ми е ставало лошо или пък да съм наддала прекалено много.
Цитирай

София

След фолиевата киселина пиех Матерна, а след като спряха вноса - Пре Натал. Нямам забележки!  Wink
Цитирай

София

Фолиева кисилина и Центрум Матерна, като последното продължавам да го пия и сега, докато кърмя.
Цитирай

Първите 3 месеца  - фолиева киселина, после докрая - Матерна.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 100 отговора