Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 214 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 127 отговора

малкия йеросалим

здравейте момичета  bouquetвече ме обхвана коледната треска.искам вече да украся ,но се колебая за елхата.винаги сме имали естествена,но миналата коледа купих изкуствена заради малката.сега много ми се иска да имаме истинска елха.толкова много обичам аромата на елха.страх ме е обаче кики да не напада елхата и да не си похапва от игличките.споделете и вашите предпочитания за украсата на коледа Love
Цитирай

Galaxy 13197853088

ние ще сме на изкуствена. Предпочитам хората които въдят елхички да вземат да въдят други дръвчета за прехрана.
Цитирай

Изкуствена. Предпочитам да ми липсва боровата миризма, но да не резнат дръвче.
Цитирай

Изкуствена  Peace
Цитирай

С изкуствена ще сме и ние.
Цитирай

София

На изкуствена сме от доста години, освен споменатото по-горе ние я държим повеме от месец, естествена не би издържала на парното.  За аромата и атмосферата купувам елхови клонки и ги слагам на различни места.   Тези дни мислехме дали да не си вземем и една малка елхичка в саксия за целогодишно отглеждане.
Цитирай

Варна

С изкуствена.
Освен горе изброените причини, падат много борови клонки които трябва да чистя постоянно, защото ние държим коледна елха от началото на Декември до началото на Януари.
Другото е, че борчетата които продават тук са доста рехави - 3 клонки на кръст.
Цитирай

Изкуствена
Цитирай

Софее

Изкуствена Peace
Много тъжно ми става, като видя купчина изсечени мънички елхички на всеки ъгъл. Дано повече хора започнат да слагат изкуствена, че да отпадне този "бизнес"
Цитирай

За мен Нова година е свързана с аромата на борови иглички или елхови клонки. Няма аромат- няма празник. Трябва да измислят такъв ароматизатор май Smile
А за игличките- не се притеснявай, ако ги изяде детето- не са отровни. 35
Цитирай

София

Ние сме с изкуствена елха от 5-6 г. Украсяваме я началото на декември и си стои до края на януари. Практично е.
Цитирай

* oRaNgE cOuNTy *

Естествената носи повечко топлинка и уют, но ние от няколко години си украсяваме изкуствена. #X-mas
Цитирай

Габрово

Друго си е да е естествена и затова си вземам клонки  и с тях украсявам.
Наблягам и повече на зелените гирлянди и така успявам да украся.
Искам да си взема естествена в саксия и като растение да си я отглеждам,а при този празник да я разкрася.
Цитирай

* oRaNgE cOuNTy *

Трябва да измислят такъв ароматизатор май Smile

Има такъв ароматизатор на Амби пур, но е за кола. Laughing
Цитирай

Пловдив

Обожавам  аромата  на истинската елха. Но,  категорично минах на изкуствена такава от години.
       много простичко е защо.   Защо осъзнах , че се радвам на един труп...  на едно умряло вече дръвче, създадено само за да умре по  К оледа.  Е, не , че не ям и свинско по Коледа .  Very Happy 
      Друг е въпроса...заболява ме като гледам отрупаните контейнери  м. януари.  Купувах и елхички, които се посаждат после,  но трудно се хващат... след като са били на топличко.. загиват пущините.
  И като ми се прииска аромат на елха.. чупя  мъъъничко клонче от  борчето в двора  и го слагам на затоплен леко котлон.
     и толкова. Love
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 127 отговора