Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 ноем. 2007, 10:38 ч.

при вас има ли го?

• 887
  • 12
  •   1
Отговори
здравейте момичета!искам да споделя нещо с вас.вече съм в 29г.с и имам някакво почти прозрачно течение.напоследък ме притеснява,защото разбрах,че може да е преждевременно изтичане на водите  Sad
не бих казала,че е много силно,но понякога усещам мокрота.при вас как е?има ли някой с такова оплакване?имам час за доктор чак след 2 седмици .също да ви кажа,че болка не усе
щам. ви бъда благодарна за отговорите

# 1
Според мен трябва да те види лекар и то не след две седмици. Разбира се, може да не е нищо тревожно, но все пак...... В началото на деветия месец и аз имах на два-три пъти подобно мокрене, родих 17 дни по-рано. Не се притеснявай, може и да не са околоплодни води, но непременно се консултирай с лекар.  Grinning

# 2
  • В Сънландия
От време на време през бременноста имах безцветно течение.Безболезнено.Попитах гинеколога си и той ми каза, че няма проблем.Все пак, Вашият лекар, най - добре ще разбере има ли причина за притеснение или не!Ако трябва да дам съвет - отидете на преглед по - скоро от след две седмици и това, най - вече за Вашето собствено спокойствие Grinning
Успех Peace

# 3
  • На една звезда
По принцип по време на бременност се появява или засилва бялото течение. Естествено, че само лекар би могъл да прецени какво е точно, но мисля, че не са околоплодни води (по описанието, което даваш).

# 4
  • Beyond the Frontiers
здравейте момичета!искам да споделя нещо с вас.вече съм в 29г.с и имам някакво почти прозрачно течение.напоследък ме притеснява,защото разбрах,че може да е преждевременно изтичане на водите  Sad
не бих казала,че е много силно,но понякога усещам мокрота.при вас как е?има ли някой с такова оплакване?имам час за доктор чак след 2 седмици .също да ви кажа,че болка не усе
щам. ви бъда благодарна за отговорите
Ако си от София може веднага да отдеш в Майчин дом, прави се един бърз тест и се разбира дали са околоплодни води.
Успех

# 5
  • София
И аз имах такова течение няколко пъти през бременността и много се шашках , че ми изтичат води , но се оказа , че не са води .Обаче за твое спокойствие отиди в някоя АГ болница да те  проверят , капват бромтилол (мисля ,че така се казваше) върху превръзката ,или най добре върху лигнин (бял) и ще ти кажат дали са води.Иначе ако са води има голяма опасност от инфекция на плода!!!

# 6
  • Pyce
И спред мен трябва да потърсиш по-компетентно мнение,защото от течение до течение има голяма разлика.

Всяка от нас е имала някакво,но какво точно е било и дали твоето е такова,а още повече дали е безопасно може само специалист да прецени.

# 7
  • София
Аз имах такова течение, ходих да ми правят тест и се оказа, че не са околоплодни води. Преди това разгледах форума за подобни теми и имаше доста такива фалшиви тревоги. Все пак задължително трябва да си направиш този тест. Ако не ти се ходи по болници, иди в най-близката поликлиника в кой да е АГ кабинет, най-вероятно могат да направят теста.

# 8
  • София
Според мен трябва да те види лекар и то не след две седмици.

Това трябва да направиш. Simple Smile

# 9
И според мен трябва да отидеш на преглед.Ние тук можем само да гадаем..Успех и леко раждане! Hug

# 10
  • София
Отиди на лекар възможно най-бързо. Прави се тест дали това са околоплодни води, който става за минутка. Не чакай две седмици, ние не знаем какво ти е и само гадаем тук, ако са наистина околоплодни води не бива да се чака.

# 11
  • в Надежда-та
По принцип по време на бременност се появява или засилва бялото течение. Естествено, че само лекар би могъл да прецени какво е точно, но мисля, че не са околоплодни води (по описанието, което даваш).

# 12
  • Варна
аз имах такова течение...оказа се овлажняване....подготовка на влагалището..ама звуни на ДОКИ по раничко за да се успокоиш нечакаи до слевдващата консултация

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт