Пазаруване от сайта на Victoria's secret

  • 30 803
  • 378
  •   1
Отговори
  • Мнения: 13 512
Старата тема

Последна редакция: нд, 25 ное 2007, 09:14 от Ellypr

# 1
  • Мнения: 29
Явно,не сте ме разбрали правилно.Аз нямам нищо против да си заплатя всички разходи, но да получа качеството,за което си плащам. Явно това,което ни пращат няма нищо общо с това,което продават в USA!Сравнявам неща,които са ми носили и тези,които сега ми изпращат и нямат нищо общо.

# 2
  • Мнения: 589
и аз се записвам - след около 14 дни ще имам доставка и ще ви пусна снимки
да видим са ли некачествени тези ми ти ВС, дето ми съсипаха съня с техните снимчици и роклички ...

# 3
  • Мнения: 13 512
Явно,не сте ме разбрали правилно.Аз нямам нищо против да си заплатя всички разходи, но да получа качеството,за което си плащам. Явно това,което ни пращат няма нищо общо с това,което продават в USA!Сравнявам неща,които са ми носили и тези,които сега ми изпращат и нямат нищо общо.
Седни и им напиши едно писмо, опиши им проблема, че стоката им се третира като  фалшива и подлежи на конфискация. Трябва да направят нещо по въпроса.

# 4
  • Мнения: 535
На мен ми се струва,че тези от митницата правят разни номера  Thinking
От прочетеното за конфискуването на някои дрехи... ми се вижда странна тази работа Rolling Eyes
В крайна сметка почти всички дрехи ги произвеждат в Китай,малко е вероятно да са от us.... Но поръчката си идва от Америка какъв им е проблема тогава  newsm78  Или и самата поръчка пристига от Китай,нещо не разбрах?

# 5
  • Мнения: 13 512
На мен ми се струва,че тези от митницата правят разни номера  Thinking
От прочетеното за конфискуването на някои дрехи... ми се вижда странна тази работа Rolling Eyes
В крайна сметка почти всички дрехи ги произвеждат в Китай,малко е вероятно да са от us.... Но поръчката си идва от Америка какъв им е проблема тогава  newsm78  Или и самата поръчка пристига от Китай,нещо не разбрах?
аз разбрах,че на фактурата пише ,че дрехите идват от Китай. А за вноса от там има специални правила.

# 6
  • Мнения: 1 983
Набърквам се и аз тук, защото чак днес намерих време и аз да разгледам ВС и си харесах доста неща.Пък и мъжът ми поръчва от там, та мисля по него да си поръчам нещо.Разни негови приятели и жените им си поръчват чрез него и знам, че дрехите идват на поносими цени.
Сега го накарах да ми обясни по-подробно и ми каза още няколко сайта, от които те поръчват, ако ви интересува може и той да ви помогне.
www.bebe.com
www.zappos.com
www.armaniexchange.com и www.victoriassecret.com от тези поръчват.
Цената може да си я сметнете като умножите цената в $ по 3 и получавате крайната цена в лева, той не се занимава с митници и така нататък.Всичко е включено в крайната цена, но срока на доставка е м/у 3 и 5 седмици.
P.S.Току-що каза и, че ако се коалираме за по-големи поръчки заедно може и някаква отстъпка да има.
Аз засега си харесах две неща, пък ще видим дали ще остана само с тях.Следващата поръчка ще я прави след около седмица.

# 7
  • Мнения: 6 605
ПиНтИшПуНтА Да умножим цената в $по 3 не разбирам newsm78

# 8
  • Мнения: 13 512
ПиНтИшПуНтА Да умножим цената в $по 3 не разбирам newsm78
ако нещо струва 100 долара, го плащаш тук 300 лева.170 % включват транспорт, мито и ДДС /25%/.

# 9
  • Мнения: 4 417
толкова много ли е транспорта?
ДДС и мито-30 % и останалото ?

# 10
  • Мнения: 13 512
толкова много ли е транспорта?
ДДС и мито-30 % и останалото ?
ДДС и мито 25%. ЗА по-големми поръчки транспортът е безплатен, останалото- .... Wink

# 11
# 12
  • Мнения: 4 417
толкова много ли е транспорта?
ДДС и мито-30 % и останалото ?
ДДС и мито 25%. ЗА по-големми поръчки транспортът е безплатен, останалото- .... Wink
мдааа и аз това си помислих ама нещо големичка ми се вижда надценката  Whistling

# 13
  • Мнения: 1 983
толкова много ли е транспорта?
ДДС и мито-30 % и останалото ?
ДДС и мито 25%. ЗА по-големми поръчки транспортът е безплатен, останалото- .... Wink
мдааа и аз това си помислих ама нещо големичка ми се вижда надценката  Whistling
Обяснявам:една блузка от 10 $ тук идва на 30 ЛВ!Като в тази цена е включено абсолютно всичко (за транспорт на едно писмо от Щатите се плаща 100 $ с най-бавната поръчка, по която и да е куриерска компания), но ако поръчката е по-голяма (няколко човека) въпросната блузка може да излезе и 25 лв.Няма да убеждавам никой повече в нищо, пожелавам ви успех, когато си поръчате нещо по интернет и се сбълкате с българска митница и всички такси, които трябва да платите и нервите, които да изхабите.Защото понятитето "нискостойностна пратка от физ. до физ.лице=45 Евро, значи, че някой (например Иван Иванов) трябва да ви изпрати нещо и никъде да не фигурира Вс или Бебе по фактури или товарителница, а само и единствено неговото име.А незнам как ще убедите Вс или който и да е там да не пише името на фирмата си изпращач. Peace
Ако все пак някой го интересува нека ми пише на лични.

# 14
  • Мнения: 13 512
аз получавам всяка седмица пратки откъде ли не. Това за писмото с най-бавната поща за 100 долара-  Naughty не на мен, а и не знам на кого ще мине... в този подфорум май всички са отворени на транспортните разходи. Както и да е... успех ви пожелавам в начинанието.
ПС.. щом е от физ. лице  до физ. лице и никъде не пише ВС за изпращач, това означава, че нещата се изпращат като лични вещи от Щатите и не се плаща мито, нито ДДС. Wink
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт