Пазаруване от сайта на Victoria's secret

  • 30 814
  • 378
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 589
Кармел, много са хубави! Аз нося 8-ца.


Очевидно и аз  Joy
хем тук нося 39, дори 40 номер ....

# 31
  • Мнения: 299
И аз да потвърдя, че на BEBE нещата изобщо не са качествени за цената си. На Victoria's Secret не всичко е с добро качество, рядко се случва да ми хареса нещо.   

# 32
  • София
  • Мнения: 1 270
Ако в майла то е написано , че пратката е изпратена по Overseas , това какво означава , че ще я получа като колет в пощата или да чакам куриер.

# 33
  • Мнения: 13 512
Ако в майла то е написано , че пратката е изпратена по Overseas , това какво означава , че ще я получа като колет в пощата или да чакам куриер.
Абе никйой не изпраща с куриер, всичко е по пощата.

# 34
  • Мнения: 589
Ако в майла то е написано , че пратката е изпратена по Overseas , това какво означава , че ще я получа като колет в пощата или да чакам куриер.
Абе никйой не изпраща с куриер, всичко е по пощата.

странно, моята дойде с куриер на UPS

# 35
  • Мнения: 275
    Имат ли  ВИКТОРИЯ СИКРЕТ магазини примерно в Италия РИМ, предстои ми пътуване до там и немога от сайта да разбера имат ли нямат ли?
 Искам да си купя много неща , ама не през нета а на живо.

# 36
  • Мнения: 4 371
Нямат.

# 37
# 38
  • Мнения: 13 512
Ако в майла то е написано , че пратката е изпратена по Overseas , това какво означава , че ще я получа като колет в пощата или да чакам куриер.
Абе никйой не изпраща с куриер, всичко е по пощата.

странно, моята дойде с куриер на UPS
извинявам се  тогава

# 39
  • Мнения: 529
И аз да се включа. От една година поръчвам ВС и общо взето ми харесва съотношението цена/качество. Поръчвала съм пуловери (букле и коприна/кашмир), блузи и веднъж ботушите на Bronx. Имам няколко познати, които също са доволни от ВС, обаче изобщо не са доволни от  LaRedoute. Така че много ме учудиха негативните отзиви за ВС. Не казвам, че качеството е идеално, но е достатъчно добро. Освен това  имат голям избор от модели и цветове.

# 40
  • Мнения: 924
Ако в майла то е написано , че пратката е изпратена по Overseas , това какво означава , че ще я получа като колет в пощата или да чакам куриер.
Абе никйой не изпраща с куриер, всичко е по пощата.

странно, моята дойде с куриер на UPS
извинявам се  тогава
Всъщност Монда е права от части. Отскоро американските пощи имат договорни отношения с UPS и те поемат крайните "отсечки" от маршрутите им за някои дестинации  Peace Тоест пратката е пътувала по пощите, а крайната доставка е извършена от куриерската фирма.

# 41
  • Мнения: 589
Аз още се опитвам да си уцеля номера и вече се изнервям ... сега се подсетих, като видях, че има ново мнение в темата ..

# 42
  • Мнения: 529
carmell

За панталони/поли е сложно да уцелиш номера, обаче за пуловери/ризи/блузи трябва да вземаш -1 (например XS вместо S)

# 43
  • Мнения: 529
Цитат
Всъщност Монда е права от части. Отскоро американските пощи имат договорни отношения с UPS и те поемат крайните "отсечки" от маршрутите им за някои дестинации  Peace Тоест пратката е пътувала по пощите, а крайната доставка е извършена от куриерската фирма.

Доколкото аз знам,  ВС доставя чрез UPS и USPS. Понякога ВС изпраща по UPS пратките за своя сметка, в този случай пратката от самото начало тръгва от офиса на UPS.  Откакто те се преместиха в новия дистрибуторски център експрес-доставките като опция са спрени (дали е временно?), обаче нищо не им пречи да изпращат по UPS когато на тях им е удобно.

# 44
  • Мнения: 924
Не знам какво е BC  Embarassed Под "американски пощи" визирах USPS.

Общи условия

Активация на акаунт