кога ви превеждат обезщетението

  • 1 084
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 441
Те май не само логика нямат,ами много други неща.Тази система ми се вижда много съмнителна ooooh!

# 16
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
На всяко 10 число са ми преведени Peace

# 17
  • Мнения: 1 367
Ми така ми обясни една позната в НОИ.Веднъж след поредния безпаричен четвъртък й звъннах да питам какво става,въпреки,че тя не се занимава точно с това.Тя питала колегите си и ми каза,че няма никаква представа кога ще имам пари,защото не се знае кога компютърът ще "изплюе" името ми.Няма гаранция,че ако си получила пари първия четвъртък на ноември да речем,ще получиш пак първия четвъртък на декември.
А всеки четвъртък ли има ощастливени с пари??И ако някой компютърт не го изплюе половин година какво става? Shocked
Е,поне на мен не ми се е случвало да ме ощастливяват всеки четвъртък.Предполагам,че все пак има някаква система.

# 18
  • Мнения: 636
Винаги на различни дати си получавам парите. Когато от фирмата закъснеят с осигуровките, съответни и от НОИ закъсняват. До момента плащанията вървят с два месеца назад  Close

# 19
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
На всяко 10 число са ми преведени Peace
Peace

# 20
  • Някъде в мечтите си
  • Мнения: 411
Между другото имам позната,която работи в НОИ точно в сектора с болничните.И това с "изплюването" на компютъра не е точно така.Всеки болничен се въвежда един по един,стига всички документи да са наред,но това пък зависи от работодателя.И да, ако нещо не е наред,за съжаление няма да те уведомят.Въпреки че поне работодателя би трябвало да уведомят,но и това не зная дали го правят. newsm78
А попринцип,ако всичко е ОК,след болничните,т.е. след 135-а дена парите се изплащат до 10-то число на месеца.Ако ги няма в банкомата,значи нещо с документите не е наред.
Това зная аз/но става въпрос само за София/.

# 21
  • Мнения: 1 321
Не ми ги изплащат от НОЙ и по-добре че като ви слушам лошо ми става.
За сега всичко е що годе на време. Peace

# 22
  • Мнения: 1 763
Досега са ми ги превеждали навреме,т.е.спазвали са едномесечния срок. Този месец закъсняха с около три седмици. Бях сигурна, че има някакъв проблем, въпреки че съм 100% сигурна,че  работодателят  ми е внесъл осигуровките  навреме и без грешки. Моя позната, която работи в системата, провери и се оказа, че няма никакъв проблем с документите ми, просто не били стигнали до мен. По принцип влизам и в положение на служителите от НОИ, имат много работа, компютърната им програма не е от най-добрите, но според мен трябва да се измисли някаква система, така че поне жените, които са в майчинство и хората, които са в болнични по цял месец да си получават навреме парите.

# 23
  • Мнения: 9 973
Не се учудвай на нищо, на мен за юли ми ги преведоха ноември! #2gunfire
и на мен #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт