Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 24 ноем. 2007, 12:59 ч.

бенка до зърното

• 403
  • 9
  •   1
Отговори
Здравейте мами  Simple Smile,
понеже повечето сте минали през кърменето предполагам, аз днес се зарових в разни статии и разбирам все повече колко е важно то ... притеснява ме това, че имам бенка точно до едното си зърно, а живот и здраве бих искала да кърмя.
Имате ли някакво инфо по въпроса?

# 1
  • София
Попитай в подфорума "Кърмене и захранване на бебетата", там ще ти отговорят най-добре.

# 2
10х за насоката  Simple Smile

# 3
  • под голямата лоза
По- скоро в "Здравословни проблеми"..... Thinking
...там пишат и доктори.... Rolling Eyes

# 4
  • някъде там
аз също имам бенка до дясното си зърно и се опитвам да кърмя, тя не ми пречи само пази ръчичките на детето да не те одраскат с малките си ноктенца Simple Smile

# 5
аз още си нямам бебче, а много искам, затова се чудя дали да си я махна, за да не се притеснявам, когато му дойде времето за кърмене  Simple Smile
но за сега не ми е останало време да се вредя при докторката  Tired

# 6
Аз също имам,кърмила съм и не ми е пречила.

# 7
  • София
Аз също имам бенка, но все още не съм родила и съответно не съм кърмила. Консултирах се с дерматолог и ми обясниха, че няма проблем да кърмиш. Просто трябва да си по внимателна и я да я пазиш от ръчичките на детето. Също така на всеки 6 месеца да се преглеждаш да ли расте или не. Мерят я със специален уред и ти казват дали има някакъв проблем при мен не расте, тъй че всичко е ок. Дано и при теб да е така. Успех.

# 8
  • София
аз още си нямам бебче, а много искам, затова се чудя дали да си я махна, за да не се притеснявам, когато му дойде времето за кърмене  Simple Smile
но за сега не ми е останало време да се вредя при докторката  Tired

Аз имах и преди 2 години я махнах, но мойта беше доста големичка

# 9
Buba 73 в коя клиника си я махна, ако не е проблем да се спомене!? чудя се дали да мина през раковата или друга клиника, малко имам страх от точно този вид интервенции ...

Редакция на ключовите думи на тема

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт