Мода в коледната украса

  • 3 677
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 587
Може да ви се струвам старомодна, но прекалено претенциозно е за мен тази черно - бяла Коледа. Е , и аз видях много красиви коледни украси в черно и бяло, но ми се струва много студено за в дома ми..

# 17
  • Мнения: 6 039
аз пък за ужас на сестра ми си украсих огромна бяла елха в черни играчки, стъклени с черно кадифе, черни кристали, черни звезди, листа и за шик малко златни елементи
не само че стана страхотна, ами и баща ми /70г/ остана очарован, разбира човекът, не като голямата си дъщеря..... hahaha

освен друго, бялата елха изкл. добре се вписва в интериора ни


Иначе по темата, наистина не знам дали има мода?!?
Миналата година в Хародс имаше украса за всеки вкус, ама наистина за всеки, нямаше тема, която да не е застъпена. Е, евтини китайски играчки не видях.

# 18
аз пък за ужас на сестра ми си украсих огромна бяла елха в черни играчки, стъклени с черно кадифе, черни кристали, черни звезди, листа и за шик малко златни елементи
не само че стана страхотна, ами и баща ми /70г/ остана очарован, разбира човекът, не като голямата си дъщеря..... hahaha

освен друго, бялата елха изкл. добре се вписва в интериора ни


Иначе по темата, наистина не знам дали има мода?!?
Миналата година в Хародс имаше украса за всеки вкус, ама наистина за всеки, нямаше тема, която да не е застъпена. Е, евтини китайски играчки не видях.

Не бива така само да ни дразниш  Naughty .Чакаме да покажеш елхата  Simple Smile звучи много интересно и предполагам е много красива.

# 19
  • Мнения: 1 941
Четох някъде из вестниците, неслучайно тая година е обявена Черна Коледа. Заради модата на тъмните дръвчета и черните играчки. Лично аз последните години залагах на класиката - зелено дръвче в злато и червено. Тази година мисля елхата да ми е изцяло в сребро, много ми хареса дръвчето, което Лени е пуснала край едни стълби. Само че моето ще е зелено, предпочитам да ми мирише на бор. Холът ми е в черно, мисля че страхотно ще контрастира..

# 20
  • Мнения: 1 544
Malena , покажи ни снимка моля теее.... Hug Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 1 544
Виждали ли сте някъде в София да се продават черни елхи?

# 22
  • Мнения: 377
Виждали ли сте някъде в София да се продават черни елхи?
На бул. Ал. Стамболийски срещу Оптик мат. Магазина е за цветя и ако не се лъжа се казва Мисфлор, но за името не съм много сигурна. Елхите са в най-различни цветове, като започнеш от зелени, бели, розови, цикламени и стигнеш до черната която всъщност те посреща на входа.

# 23
  • Мнения: 1 544
Виждали ли сте някъде в София да се продават черни елхи?
На бул. Ал. Стамболийски срещу Оптик мат. Магазина е за цветя и ако не се лъжа се казва Мисфлор, но за името не съм много сигурна. Елхите са в най-различни цветове, като започнеш от зелени, бели, розови, цикламени и стигнеш до черната която всъщност те посреща на входа.

Много ти благодаря  Hug утре отивам да разгледам

# 24
  • Мнения: 1 873

не само че стана страхотна, ами и баща ми /70г/ остана очарован, разбира човекът, не като голямата си дъщеря..... hahaha


Ааа така няма да се разберем, доказателство моля! Crossing Arms Grinning

# 25
  • Мнения: 9 865
Малка корекция, магазинът е Миксфльор!
По повод на Черната Коледа хич не ми се струва адекватно на самия празник, като мода - може би, но като послание - нагарча.

# 26
  • Мнения: 605
И аз обичам украсата по елхата всяка година да е различна. Миналата година беше в червено и златно, по-миналата в червено и зелено. Самата елха е зелена, изкуствена и голяма. Тази година купих малка елха за стаята на децата и топки червени и сребърни. Голямата елха още не сме я украсили, защото още не мога да реша в какви цветове. Бих си взела и черни топки, но не вървят на зелената елха, а не ми се купува нова. Ще черпя идеи от красотите, които пускате!

# 27
  • Мнения: 1 544
Малка корекция, магазинът е Миксфльор!
По повод на Черната Коледа хич не ми се струва адекватно на самия празник, като мода - може би, но като послание - нагарча.

Да така е звучи кофти ,но зависи от гледната точка и вътрешната нагласа . Така както обличаме черни дрехи на празници, а и не само не мисля ,че има нещо лошо ако и елхата е черна със някъкви по свежи играчки например. Всъшност незнам ще ги видя ,,на живо,, и ще преценя за себе си дали бих си сложила.

# 28
  • Мнения: 2 379
Броят за месец декември на списанието Casaviva е 100% посветен на Коледа. Украси, елхи, подредба на маса, коледни сладки...

# 29
  • Мнения: 6 167
Броят за месец декември на списанието Casaviva е 100% посветен на Коледа. Украси, елхи, подредба на маса, коледни сладки...

е що купих аз козе ди каза  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт