Руса,а веждите?

  • 7 003
  • 37
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 204
Определено ти препоръчвам да отидеш в салон. Не си прави експерименти.

# 16
  • Мнения: 1 334
Stundji,  как ще намалиш от дължината? Ще станат къси. Трябва самите вежда да са по-изтънени просто.
Много лесно.Взимаш една ножичка и леко им намаляваш дължината.И става.Защо е нужно да изтъняваш самата вежда?Така променяш формата им като цяло,а не е нужно.Поне при мен се получава.И дори всеки ме пита дали това ми е естествения цвят на веждите Party

# 17
  • Мнения: 764
И аз съм руса с черни вежди.Наистина е по-добре да се изтънят,отколкото да се боядисват.Преди време доста се бях замислила по този въпрос и започнах да се вглеждам в снимки на актриси,манекенки,да видя как е при тях.Е,да ви кажа ,че май всички са с черни или тъмнокафяви вежди.Дори има една много красива актриса,но не и зная името,много е нежна и красива,с много светла коса и с едни огромни черни вежди.Яд ме е сега,че не се сещам за името да  я пусна на портрет.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 289
Изобщо не ги боядисвай,суперсмешно ще стане,само ги изтъни малко и толкоз.Я се вгледай колко жени са руси с естественият си цвят вежди,по хубаво е отколкото да ги боядисаш. Naughty

# 19
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Имам приятелка която се изрусява,но веждите са и черни,и си е хубава...

# 20
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
И аз съм пепелно русо с черни вежди, но е добре. Ако се боядисат ще стане  по-грозно Sick

# 21
  • София
  • Мнения: 122
Ако цветът ти е естествено черен, колкото и да ги изтъняваш, еми остава си черен(изключвам факта, че много изтънелите вежди са си демоде). Отиди в някой салон не може толкова да не ти докарат нещо приятно в светлокафеникавата гама Flutter.

# 22
  • Мнения: 222
Не е вярно,че ще стане по- грозно. Много се учудвам, когато хората пишат без ни най-малка представа. Моят фризьор ми ги боядисваше със специална боя, ефектът е чудесен. Разбира се, отиди при професионалист.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Цитат
Не е вярно,че ще стане по- грозно.
  Peace
според мен ще е по-добре, ако наистина са черни да се боядисат по-светло, но в крайна сметка всеки си решава...ако се харесаш руса и с черни вежди си остани така...всичко е въпрос на вкус   bouquet
Дуци, на аватара не изглеждат черни и изглеждаш добре  Laughing

# 24
  • Мнения: 2 149
Според мен по-добре си ги изтъни,отколкото да ги боядисваш Peace
Пробвай,а ако не се харесаш като ти поотраснат си ги изсветли Party
Аз съм руса с тъмни вежди,но съм адски бяла и ако си ги изсветля на нищо ще заприличам Crazy
Я най-добре се изруси и пусни снимка да те видим и тогава да си кажем мнението Flutter

# 25
  • Мнения: 6 164
Stundji,  как ще намалиш от дължината? Ще станат къси. Трябва самите вежда да са по-изтънени просто.
Много лесно.Взимаш една ножичка и леко им намаляваш дължината.И става.Защо е нужно да изтъняваш самата вежда?Така променяш формата им като цяло,а не е нужно.Поне при мен се получава.И дори всеки ме пита дали това ми е естествения цвят на веждите Party

Aaa, ти имаш предвид дължината на косъмчетата...Че и аз останах така Shocked , като прочетох, помислих, че за дължината на веждата говориш. Crazy

# 26
  • Мнения: 1 775
Много лесно.Взимаш една ножичка и леко им намаляваш дължината.И става.
На мен изобщо не ми се вижда лесно. С моите две леви абсурд да успея сама равномерно да си намаля дължината на косъмчетата. По добре да отида да ми ги направят.

# 27
  • Мнения: 9 865
Изобщо не ги боядисвай,суперсмешно ще стане,само ги изтъни малко и толкоз.Я се вгледай колко жени са руси с естественият си цвят вежди,по хубаво е отколкото да ги боядисаш. Naughty
Точно тъй! Изтъняване и толкоз. С боядисване стои неестествено, боята пада бързо, но невинаги равномерно и само си мъчиш лицето с риск от зачервяване и пъпки без да се постига достатъчно добър ефект.

# 28
  • Мнения: 1 418
При руса коса и черни вежди най-добрият вариант е да се
боядисат кафяви,но с боя за вежди,не с тази за коса.Има
огромна разлика.И да ги изтъниш пак ще са черни.

# 29
  • Мнения: 9 865
При руса коса и черни вежди най-добрият вариант е да се
боядисат кафяви,но с боя за вежди,не с тази за коса.Има
огромна разлика.И да ги изтъниш пак ще са черни.

Е как ще направиш от черни вежди кафяви без да минеш през изрусяване? Има ли такива бои?

Последна редакция: нд, 25 ное 2007, 20:49 от Beth

Общи условия

Активация на акаунт