Защо в детските кътове на тъпите молове не взимат под 3 год.?

  • 5 250
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 10 825
Чарита,  цитирала съм точно мнението, което съм почувствала като критика. Ти като не си видяла никъде, аз съм видяла.
Просто не ми се спори вече!

И на мен не ми се спори, но явно трябва.
В това, което си цитирала пише, че малко майки го правят. И? Щом това е факт, а Каспър има наблюдения по въпроса защо реши че е критика. Както виждаш и останалите майки на малки деца, казват че не желаят да оставят децата си сами. Факт! Пък сега ако се чувстваш по-добре, продължавай да си навиваш, че другите те критикуват.
И да, остроумна съм. А ти ако си по-остороумна и от мен пак можеш да оставиш детето да си играе с други деца във всеки един, подчертавам всеки детски център. Просто ще трябва и ти да си там. И отново ще се повторя - не е толкова ужасно!

# 31
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 041
Ее-е-е-е-е,стига,де!Има ли още мегдан за кавга?Simple Smile)))
При нас, в Бургас има няколко места,където може да заведеш детенце на игра,като майката задължително пие кафето си на масички до самия кът(sorry,ама без цигари)!всичко става пред очите ни ,а за по-малките децича-задължително с придружител!няма не искам!
Лятото бяхме канени на рожден ден в пригоден кът от3стаи,без нас родителите-(за час и половина беше случката)Отивам да си взимам хубостника-цялото му око беше с кръвоизлив!!!На въпроса-какво стана-отговорът беше-"А ми те много са буйни всичките!!"Замервали се с едни прашясали и тежки възглавници-част от заниманието! ritnikКакво да кажа-нищо!!!бегом до аптеката за капки:))
та така-повтарям-в ръка кафенце,под око -детенце!:)

# 32
  • Мнения: 3 500
Щом това е факт, а Каспър има наблюдения по въпроса защо реши че е критика.
Ох, тя Каспър имала наблюдения. Да не би да ходи по градовете и да прави статистика на всички майки с малки деца. Моля ти се! Може да си мислиш, че си остроумна, но не си. Адвокат ли си й на Каспър, какво ли?! Почувствала съм го като критика, ти ли ще ми кажеш точно как и какво да чувствам. Чарита не е сметнала за нужно да се обяснява, какво се обясняваш ти, не мога да разбера. Да не си Мария-Магдалена!
Питала съм къде в София майките водят децата си /които не стоят до полите им по кафетата, а обичат да общуват с други деца/, ако те са под 3 год., защото изискванията навсякъде са над тази възраст, защото на детето ми не му е интересно да си играе с мен, дори да имам огромно желание, а предпочита други деца и т.н. Толкова ли сложен въпрос съм поставила и какво ти бърка на тебе това в здравето не ми е ясно?!

# 33
  • Мнения: 24 467
Дано не си се обидила тогава и от това, което съм писала и аз. А аз отговарях точно на поставения въпрос: "Защо в детските кътове не взимат под 3 години.", като съм пропуснала определението им като "тъпи", а съм разсъждавала относно мотивите на управата им за това.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 11:38 от Judy

# 34
  • Мнения: 7 821
Ох, тя Каспър имала наблюдения. Да не би да ходи по градовете и да прави статистика на всички майки с малки деца.
Не, просто има детски клуб, повече "наблюдения и опит" не виждам кой може да има!
А децата и майките им и в София и във Варна са си все едни и същи.

# 35
  • Мнения: 7 640
защото децата под 3 год. са се в някаква степен бебета, това са детски кътове, не ясли Sunglasses

# 36
  • София
  • Мнения: 10 825
Dona Noi, мога да адвокатствам на който си искам. Точно ти не си човека, който ще ми казва на кого мога и на кого не да адвокатствам. До колкото виждам си попитала :  Защо в детските кътове на тъпите молове не взимат под 3 год.?, а не къде водим децата си.
На мен нищо от напъните ти не ми бърка в здравето. А на теб защо така ти бъркат в здравето отговорите по темата?

П.П. Мария Магдалена?! Блудница ли ме наричаш? Mr. Green Или имаше предвид майка Тереза?
Няма проблеми, те са почти еднакви двечките  Whistling

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 12:05 от Чарита

# 37
  • Мнения: 3 500
Питала съм, още в първия ми пост, при първата публикация, но няма кой да чете. Просто щото на някои им се пишат глупости.

# 38
  • Мнения: 6 206
Dona Noli, направо не мога да разбера на теб какъв ти е проблема?
Още от самото начало темата е грешна, в тъпите молове, поне в този на Стамболийски взимат деца на 20 месеца, тоест доста под 3 години. Можеш спокойно да ходиш там.
На другите места се обясни защо не може.
И да се сърдиш и да не се сърдиш това е положението.
Да, ходя по градовете и правя статистики, и хората ми плащат за това. Тука се опитах да кажа нещо добронамерено, но не се получи. Идея съм нямала да те критикувам, нещо гузен негонен бяга се получи.

# 39
  • Мнения: 3 500
Извинявай, не съм те разбрала! Все пак не беше толкова безполезна темата, т.к. от вас разбирам, че в Мол на Стамболийски взимат след 20 месеца. Една майка, която води там децата каза, че е за над 3 год. и едва са пуснали сина й /като се примолила/, който бил на 2г. и пол. Мисля, че темата се изчерпа. Никой не се включи с предложения къде може да се позабавлява в София едно дете на 18м. /другаде, освен в Мол/. Каспър, хич не съм гузна. Аз не съм критикувала никой. Още веднъж - извинявай , но не съм те разбрала добре и наистина се почувствах критикувана с изречението "Малко майки като теб мислят и желаят да оставят малките си деца сами". Нямам намерение да я оставям сама. Нали все пак има персонал в детските кътове, тя няма да е без надзор, на произвола на съдбата едва ли не. Малко преувеличавате нещата. Това е.

# 40
  • Мнения: 6 206
Извинявай и от мен, просто така съм свикнала, изкривяване някакво...
Децата аз ги деля на сами и с придружител /който е в центъра/. Самите деца се водят на отделен списък, за тях има  отделни отговорници и се проверяват много по-често. Просто думата "сами" при мен е с много голямо и сериозно значение. Разбира се, че детето не е само.  Simple Smile

# 41
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Веднъж пролетта, докато бяхме в единия от соф. молове, реших, че ще оставя дъщеря си в детския център, за да успея да си напазарувам на спокойствие.
Любезната какичка от детския център ми обясни, че Сияна трябва да е на год. и осем месеца за да я "приемат". Тъй като нямахме навършена "възраст", с мъжа ми се редувахме кой да я забавлява, кой да гони задачите, за които бяхме дошли. В един момент, от една незаета част от етаж от въпросния МОЛ, в непосредствена близост до, ескалатор, стълби и тем подобни предизвикателства за прясно проходило дете, пред очите ми се откри прекрасна гледка към детския кът- две деца се млатеха, а стоящите наблизо какички си лафеха сладко- сладко и весело се смееха.

Оттогава няма и следа от желание да си оставям детето в подобни " кътове". Дори и петгодишно да е.  Stop

# 42
  • Мнения: 27
Определено целта на моловете е да оправдаят средства изкарани не съвсем коректно...
Смъкват цените, смачкват конкуренцията /дребния бизнес/ и след това си правят каквото искат... пък може и да започнат да печелят след това...
Какво им пука, че ще изпуснат такса от 10 тина деца напр., нали парите са дошли от друго място...

# 43
  • Мнения: 3 500
 Shocked Откъде я изровихте тая тема?

# 44
  • София
  • Мнения: 553
Оставяли сме я само в този мол на Стамболийски няколко пъти и то миналата година - без никакъв проблем. Даже не мога да се сетя дали въобще имаше и 2 г. като почнахме - май не ! Но и на мен не ми е спокойто, като я оставя някъде макар и за малко и само притичвам да я видя какво прави.

Общи условия

Активация на акаунт