Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 25 ноем. 2007, 15:10 ч.

Някой ходил ли е при д-р Угринов ?

• 10 341
  • 8
  •   1
Отговори
ако някой е ходил при д-р Угринов  в Стоматологичния факултет  моля да сподели мнението си ,смятам да се подложа на лечение с пълна упойка при него .....
благодаря предварително!

# 1
Здравейте!
Да не би случайно този лекар да се казва Д-Р Петър Угрински и пред да е работил във Втора градска?

# 2
ами той е Радомир Угринов и приема в Света Анна и Стоматологичния факултет Simple Smile

# 3
Много съжелявам, явно става въпрос за друг лекар!

# 4
  • Gorna Orqhovica
Проф.Радомир Угринов ли имаш предвид?Бил ми е преподавател,после му бях пациентка,гласувам с две ръце за това,че е страхотен специалист.

# 5
Аз също се интересувам от този Проф.Угринов (не знам малкото му име, но приема в Стоматологичния Институт и в същото време е завеждащ отделение в Света Ана).
А също се интересувам от д-р Армен Багомян - лицево черепен хирург в Света Анна, към когото проф. Угринов е изпратил сина ми за операция.
Някакви отзиви за д-р Армен Багомян?

# 6
Това е проф.Радомир Угринов, който е  и завеждащ клиника в "Света Ана".Има и частен кабинет в ж.к.Люлин.Племенница съм му и съм чувала страхотни мнения за него като голям професионалист.Лично аз се каня да ходя при него, защото имам пародонтоза + 3 ретинирани мъдреца, които той ми препоръча да ги махна.Страх ме е от усложнения само, но вярвам в него.

# 7
Интересува ме къде е частният кабинет на д-р Радомир Угринов и моля да дадете и телефон за връзка. Благодаря предварително

# 8
Аз се свързах преди време с проф. Угринов с молба да ме прегледа, но той ме прати при асистентите си и каза, че ако те преценят ще го извикат. Аз също бих искала да разбера къде се намира частния му кабинет. Някой знае ли?

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт