ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 11

  • 9 581
  • 362
  •   1
Отговори
# 45
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Аз се уча да "творя", опитвам се да направя коледна картичка и съм заета.
Ето как ще отслабна, нито ям, нито пия.....

# 46
  • Мнения: 488
Май всички сме тука, ама няма време за подробно писане. Само чета, после побягвам нанякъде, после - уж да пиша, пък отново ме извикат и... те така.
Все още съм диетична. Около мен няма ядене - сигурно е затова.
Най-важното за мен е, че днес отново съм си 56 кг. Ред е на първа цифра 55.

# 47
  • Мнения: 2 099
Аз се уча да "творя", опитвам се да направя коледна картичка и съм заета.
Ето как ще отслабна, нито ям, нито пия.....
smile3521 това ми хареса и аз съм така  Laughing само че съм се заредила с пиене на бюрото

# 48
  • Мнения: 123
   Grinning Привет.Аз днес я карах диетично, на сухарче, ябълки и солети.Ама сега ще ударя една чаша хубаво червено вино, пък и малко рибка ще опека.

 Изпращам ви една част от моите кол.картички и календ/обожавам да майсторя нещичко на фотошоп/
http://images20.snimka.bg/004593793.jpg
http://images20.snimka.bg/004593795.jpg
http://images20.snimka.bg/004593800.jpg
http://images20.snimka.bg/004593804.jpg
http://images20.snimka.bg/004593808.jpg

# 49
  • Мнения: 603
Здравейте   Hug Аз днес съм прекалено диетична, намаля ми апетита, след идването на Мц и днес съм както ви казах на две кис. млека, кафенце. Много съм доволна.  Whistling
Мими, това твойто си е талант  Party Много ми харесват колажите, картичката. Харесва ми и че си диетична,  Grinning  Hug
Даисичка, надявам се и днес да е дна от диетичните ти вечери и утре да ни се похвалиш. А няма ли вече минуси при теб?  Hug Аз се настроих за диета, взех пример от теб.
iori , страхотни  са и твоите колажи.
Маца, радвам се, продължавай така и в петък да видиш 55. Стискам палци.
Иванова, айде покажи какво сътвори днес  Grinning
Просто Аз, как мина изпита миличка  Hug
Криси, Мами   Hug
Приятна вечер момичета

# 50
  • Мнения: 488
Маца, радвам се, продължавай така и в петък да видиш 55. Стискам палци.
Кам да ще! Тъкмо приключвам с втората вечеря - пилешко варено и трета 200-грамка вино (червено, пивко, домашно - наздраве!)
Абе, момичета, защо ми се струва, че много усилено репетираме за надпиването по предстоящите банкети - да не се изложиме пред хора Wink
Поне при мене е така - като наближат усилени празници - започвам усилени алкохолни тренировки -Така пред хора,  хем да не ми се пие повече от нужното за снагата ми, хем зная как реагирам на алкохола.
 Та... продължаваме ли с репетициите?
Наздраве, Мими. Както съм си сама пред компа, не ми спори глътката. Май ще зарежа пиенето и ще лягам.
Така е - мъж работи, аз се наздрависвам по форумите...  CrazyНякои му викат семейно щастие  Laughing От скука ще взема да се метна пак върху кантара. А това е противопоказно ooooh! Снощи, следпоредица мозъчни напъни и рукотворни сърбежи, изумотворих поредното стихче и го шитнах  в stihovebg. Ако ви се чете, там съм  katze. А ако ви се чете повече мое - http://www.stihovebg.com/authors_info/author/katze/

А сега - лека нощ. Това винце е упойка - влиза бавно, коварно и , докато се усетя - вече спя. По-добре да се лигна преди това да стане.

Последна редакция: вт, 27 ное 2007, 22:18 от maca-keraca

# 51
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Здравейте красавици,
минавам само да ви нагледам как сте, днес имах работа  и нямах време да ви чекна, пък вие какви красоти сте показвали  Flutter
 Hug Hug Hug

# 52
  • Мнения: 421
Добро Утро момичета!
Абе тук освен отслабващи и упорити сме се събрали и творчески личности - картички,календари,снимки,стихове... Simple Smile
maca-keraca  сега се впускам в творчеството ти,защото самата аз пиша ...по малко - ето -> http://forum.stih4e.com/index.php?topic=21147.0

Иначе вчера не съм била диетична. В смисъл,хапвах нормално - закусвах,обядвах,вечерях ... та кантара не е надолу,но пъъък се е застопорил от онч ден,което ме радва. Денс ще бъда пак на тиква само и ще гледам да смъкна това онова...грамче  Laughing

Благодаря ви за стискането на палци! Взех изпита и то... не с колкото и да е,а с 6  Shocked  ей така погледнах като видях,че имам почти максимален брой точки! Аз се смея и виакм на майка,че това е от ФлексОйл - пораснал ми е мозъка (така пише в листовката,че ... подобрявал концентрацията)

# 53
  • Мнения: 603
  surpriseuu Добро утро милички, черпя ви кафенце
Аз тукощо закусих една Активия с мюсли и се чуствам много добре  fiuuuuuu
Маца, време  еда влизаш в релси  cheers bambam Айде от днес по-малко винце, повече диетични неща и не късно вечер  Hug Поздравления за стиховете,ти си голям талант.
ProstoAz, ама ако знаеш как се радвам за тебе и изпитаа  jumpuu  jumpuu Браво, Ная трябва да е горда с теб. Стиховете ти са ..леко казано СТРАХОТНИ, много чуствени, истински.. много обичам да чета и имам цяла папка със стихове, прибавих си и някой твои.  Hug И аз съм писала преди, но скоро не съм..  Confused
Приятен и диетичен ден момичета  smile3531


Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 08:29 от УсMuBka

# 54
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 163
Здравейте,
Усмивка, мерси за кафенцето.
ПростоАз, браво за успеха! newsm10
Маца, много си талантлива!  smile3501
iori, много ми харесаха и твоите картички, а от къде си вземаш рамки?
А иначе аз си бях диетична, почасова.....
Излизах по женски и не хапнах нищо, но пийнах 2 чаши вино! (признат грях половин грях)
СЛЪНЧЕВ И ДИЕТИЧЕН ДЕН! Two Hearts

# 55
  • Мнения: 488
Даааа... Да започна с
ДОБРО УТРО!
Вече съм на второ кафенце. Вчера почти диетичната аз и леко покрайдиетична - пак аз, стопих 500 гр. Дали пък верно няма да осъмна в петък 55  Praynig, като не гладувам, де. Peace
Мисля да пробвам точковата, заредила съм бульончета в офиса (те са 0 точки) и ще ги съчетавам с кафенцето.
Не зная дали ще се получи, но за сега имам желание да опитам.

# 56
  • Мнения: 1 454
Мацинки , Добро Утро! Simple Smile

Уффф , много ви се радвам като ви гледам минусите...ама искам пък и аз ...благородно ви завиждам...

Усмивке, не знам аз дали имам...нали съм ви казвла, че искам минуси в огледалото...докато не се харесам....изобщо не искам и да чувам за кантара, защото като видя пак тея ми ти килограми и като знам от кога кретам на тях и...само ще се сдухам - буквално и най-много да осъмна недиетична...

В прочем вчера бях точно такава- недиетична...изядох 3 ябълки вечерта наред с обичайното меню...и след това се наказах с каране на велоергометъра- час и половина...направо се разглобих  hahaha добре, че даваха мач...да си го гледам и да се разсейвам Simple Smile

Маце,
ама наистина много горещо ти желая да осъмнеш 55...много, много, много горещо - като греяно вино горещо  hahaha
Йори, четвъртата картичка ми хареса най-много- а малкият бонбон е....абсолютен бонбон, ама от най-сладките!!!
b_ivanova , чакаме и от тебе красоти...Simple Smile

Аз нещо напоследък си чуствам и виждам много подут стомаха...и не знам защо... newsm78 чудя се дали да не спра активията ли...не знам наистина...от какво мислие може да е?

Весел ден!!!
  bouquet Hug Hug  bouquet

# 57
  • Мнения: 603
Маца, ти си нашия герой. Разбира се, че ще осъмнеш 55 кг в петък. Обедена съм.
Даисичка, лелеее голямо прегрешение - 3 ябълки.  Joy  Joy и това не било диетично,ей. Много се радвам че удържаж и вярвам че скоро ще се харесаш и на огледалото и на кантара. А за корема, не знам. Не вярвам да е от Активиите. Спри ги за ден,два и ще видиш.  Hug

# 58
  • Мнения: 1 454
Ами заради тъпите въглехидрати....аз и семки ядох...абе...
както и да е де Simple Smile


Днес ще ходя на Бели Денс...поне нещо различно да се разтоваря малко...
Абе аз май много скучно и тромаво звуча...Я да ви се похваля, че си купих страхотни розови, гумени ботуши...направо правя фурор по улиците- много е забавно!!!
А и се чудя...Мами къде е?  newsm78 newsm78 newsm78

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 10:31 от Daisi4ka

# 59
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Добро утро прекрасници,
дайсичка-честити ботушки  Flutter
мацо-ти си талант бре
просто аз-честито за изпита  Hug

Общи условия

Активация на акаунт