ЗА ОТСЛАБВАЩИ И ОТСЛАБНАЛИ 11

  • 9 579
  • 362
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 454
Deata, 'чаровнице- чревоугоднице' как върви диетката Simple Smile

# 61
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
дайсич- екстра е диетката, в четвъртък правя 1 месец и до 4 кила го докарах, още 4 остават, по-бавничко ще ги сваля сигурно ,но началото е поставено, абе друго си е. Човек се чувствам вече, фръц, фръц,с плоско коремче  Joy Joy
Ая кажи ти как върви Бели денса - много ми се ще  и на мен ,дискове имам, ама пусто тия чупки в краста не мога да ги догодя  hahaha

# 62
  • Мнения: 1 454
Деата, аз не ходя редовно и не го правя вкъщи...в центъра на Малееви ходих преди , но ми е много далече от вкъщи и много ме затормозява като нямам кола да ходя до там...иначе...и на мене много ,много не ми върви, ама...както казваш...фръц,фръц....Simple Smile

# 63
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 162
Къде се загубихте всички?
Аз съм диетична, режимна и походих пеша около 1 км (по принуда).
Отдевем се на коледно творчество, че днес за втори път ще отварям фотошопа и когато сътворя нещо достатъчно добро за високото ниво, което наложихте ще пусна.
А може и да пусна първата си картичка, но тя е само снимка в коледна рамка

http://images20.snimka.bg/004593024.jpg

дано да съм успяла да сложа линка
Ще се постарая повече.

# 64
  • Мнения: 1 454
b_ivanova , hihihihih и аз имам такава ретро снимка...а честно казано каквото и да сътвориш не може да е по-добро или да отмести вниманието встрани от тази сладка,красива принцеса в средата, така че...примири се...всичко с нея ще е хубаво!   bouquet

И аз съм диетична хапнах една салата...а сега умирам за сладко и ще си подсладя с малко мляко или направо мляко с нес....нали ви казвам , че вчера толкова мног сладко ми се ядеше , че си сложих 3 подсладителя...ммм сега отивам да свърша същото... Hug

Kафенцe?



# 65
  • Мнения: 2 099
Здравейте милички,
Днес времето е страхотно, та с Вики се възползвахме и бяхме на разходка.  Grinning Днес до сега съм предимно на грозде и малко кашкавалка, но довечеря ще правя пияно пиле с картофи, така че ще се гошавам, но в малки количества.
iori много сладки неща си сътворила.   bouquet
ProstoAz чесита 6-ка, аз чак сега резбрах че си имала изпит. Embarassed
ProstoAz, maca-keraca страхотни стихчета, браво.  bouquet
maca-keraca честито минусче, бавно и славно вървиш към целта. Peace
b_ivanova радвам се, че си диетична и че те запалих по Фотошопа. Laughing
Мами къде се изгуби, липсваш ни. Cry
Крисинце, скарай му се малко на твоят шеф, никакво време не ти оставя за нас. Wink


 

# 66
  • Мнения: 488
До 16 ч. бях на кафета, сметани и ... без захар. Ама огладнях. Сега си пия второ бульонче - добре, че си взех. По точковата - почти нула точки (сухата сметана не зная за колко да я броя, а млякото сутринта е 6 т.).
Малийййй, каква съм математичка...
Абе, дано устискам само на бульончета. В къщи имам и други видове. Взех само "Златна кокошка".
 Дали не зазвучах маниашки?! Край - никакви приказки повече -
по делата/килата ми ще ме познаете... Sunglasses
Довечера мъжО пак е нощна смяна. Аз ще съм пред компа - до първи петли. Ще досаждам, четенето не е задължително.

# 67
  • Мнения: 3 453
Момичета невероятни снимки и календари сте сътворили.Разгледах ги  исъм впечатлена.Браво на вас.  bouquet

 Свърши работния ми ден и съм като изцеден лимон отново..искам само да си легна и да почивам.Обещавам скоро да се включа по обстойно.

Целувки Heart Eyes Hug

# 68
  • Мнения: 603
Здравейте , леле  coldголям студ е вън. Аз днес съм на една Активия с мюсли от сутринта, просто не ми се яде. Днеска около мен имаше сладки,солети,какви ли не бисквитки, аз не си взех,и то защото не исках. Пу-пу да не yрочасам нещата. Като се прибрах вечерта се премерих -1,500гр  Rolling Eyes за два дни.
Криси, приятна почивка  Hug
Маца, дано и вечерта ти е диетична.
Daisi4ka , честити ботушки,Искам снимкаа  Rolling Eyes сигурна съм,че си много сладка
Приятна вечер момичета, аз съм доста изморена и ще взимам душ и лягам

Последна редакция: ср, 28 ное 2007, 22:28 от УсMuBka

# 69
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Лека момичета на тези, които си лягат  Sunglasses

# 70
  • Мнения: 488
Дали хапвате тайно, та нямате време за писане, или отслабвате и не смеете да се похвалите Laughing

Не зная по коя диета, ама май съм диетична - салата зеле, подправена с люти чушлета от туршия, плюс ок. 200 гр. маслено, захарно, какаово руло. Това последното, е за награда за успешния ден Heart Eyes Thinking Не можах да устоя. И те така.
Течностите - кафета, бульони, чай - не ги броя.
Пак се издъних на финалната права.

# 71
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 162
Добро утро!
Навън е адски студ (поне при нас).
Аз продължавам страхотната диета, а вчера я съчетах с ходене пеша около 2,5 - 3 км.
Успешен ден!

# 72
  • Мнения: 1 454
Мацки, добро утро!

Прави сте- студено е, обаче... Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower поне слънчице има и като си сложа черните цаки и кой е като мен! Simple Smile

Хихихих, аз снощи съвсем сериозно не знам как се спрях...толкова някакси ми беше смотано, че съм дебела и едно самосъжеление ме беше налегнало - ужас направо...

Бели Денса беше много скучен...аз преди съм ходила и ми беше много интересно, а сега всичко се е променило и ...изобщо много беше тъпо- само танците издържах...иначе последно хранене беше в 5 ч - една Активия и една от тези малките новите активии да ги пробвам - не си струват - тъпи са си...

Та след това като се прибрах и беше....просто изпих 2 л Кола Лайт...иначе не знам какво щях да опустоша...и пак мача по телевизията ме спаси  football, че аз съм си запалянко и се вълнувам та пак ми отвлече вниманието...

Мацинка, чак ми се доядоха супички...има сега едни нови на маги в пакетче като за 3 в 1...не съм ги пробвала ,но звучат интересно!
Усмивчице, сладка честити килограми в минус! Браво ,браво , браво!  dancing dancing dancing
Деата, Иванова    bouquet
Крисси....какво да кажа...чакаме те ч,е ни липсавш сериозно!

Целувки на всички - до след малко!

# 73
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 162
Daisi4ka, надявам се скоро да се подобри настроението ти
Сигурно е от лошото време и моето емеланхолично. Нямам желание почти за нищо!

  Nature SunnyЖЕЛАЯ ВИ ВЕДРО НАСТРОЕНИЕ!

# 74
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Хайде поспаланки, станахте ли всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт